دانلود بازی Call of Duty WWII Shadow War نسخه کرک شده CODEX

Call of Duty WWII Shadow War

تصمیم دارد که یک تجربه منحصر به فرد و نهایی از جنگ جهانی دوم برای شما به ارمغان بیاورد . در این بازی شما می توانید به تجربه بخش داستانی نفس گیر این عنوان که مملو از شخصیت های جذاب و به یاد ماندنی می باشد بپردازید و یا وارد بخش آنلاین این بازی شوید و در نقشه های مولتی پلیر این بازی به نبرد با دشمنانتان بپردازید و یا وارد بخش جدیدی که از BO3 وارد این سری شده است شوید . بخش همکاری که به تازگی وارد این سری شده است دارای رنگ و بوی جدیدی شده است ، سازندگان برای این بخش ماموریت های جدید و داستانی جدید در نظر گرفته اند  که لذت تجربه این عنوان را دوچندان کرده است . بازی رایانه ای Call of Duty WWII در تاریخ 3 نوامبر 2017 منتشر خواهد شد .

COD WWII

پس از سال ها تجربه نبرد های فضایی ، ابر سربازها و زامبی ها سری محبوب ندای وظیفه به ریشه های خود باز می گردد ، بازی رایانه ای Call of Duty WWII یک تجربه نفس گیر می باشد که دوران جنگ جهانی دوم را برای نسل جدیدی از بازی بازان به تصویر می کشد . در روز D-Day به نرماندی رفته و شروع به نبرد در نقاط تاریخی کنید . این بازی تجربه گیم پلی کلاسیک این سری بازی ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد . باند برادری در میدان نبرد و تاثیرات نبرد و کشته شدن دوستان و همراهان در جنگ از نکاتی می باشد که در این بازی بر روی آنها تمرکز شده است . بازی رایانه ای Call of Duty WWII این سری را به دوران طلایی خود باز خواهد گرداند و تاثیرات ویران گر جنگ و خرابی را باری دیگر در مناطق جدید و نام آشنا به شما نشان خوهد داد . مبارزه را در Call of Duty WWII Shadow War به پایان برسانید . در 3 نقشه مالتی پلیر جدید Excavation, Airship, and Chancellery در چند نقطه یک حمله نهایی به جاه طلبی های دشمن شروع کنید . کشف اسرار تاسیسات اسلحه طبقه بندی شده Axis را در یک ماموریت جدید مبتنی بر هدف وارمود Operation Arcane انجام دهید . همچنین می توانید فصل فصل آخر را در حماسه نازی های زامبی تجربه کنید.  
  • این نسخه مستقل بوده و شامل دی ال سی های زیر می باشد :
  • Call of Duty WWII – The Resistance : دی ال سی پک 1 Call of Duty WWII – The War Machine : دی ال سی پک 1 Call of Duty WWII – United Front : دی ال سی پک 1 Call of Duty WWII – Shadow War : دی ال سی پک 1 Call of Duty WWII – Carentan Map
  
نام: Call of Duty WWII Shadow War
حجم فایل: 123 گیگابایت
شرکت سازنده: Sledgehammer Games, Raven Software
تاریخ انتشار: 2 نوامبر 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: Activision
رمز فایل: www.download.ir
لینک دانلود