تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Carlson SurvPC v6.01 – win

Carlson SurvPC

یک نرم افزار قدرتمند برای جمع آوری و به روزرسانی اطلاعات گیرنده GPS از رایانه های شخصی است. امروزه ، موقعیت یكی از مهمترین مباحث در بیشتر رشته های مهندسی است و پس از استفاده كارآمد از فناوری GPS ، نیاز به سیستم های نرم افزاری برای بهبود روش های موقعیت یابی و به دست آوردن فرم عددی به روش های دیداری و بصری بسیار بیشتر از گذشته است. برنامه های مختلفی به بازار معرفی شده اند که یکی از آنها

نرم افزار Carlson SurvPC

است. این نرم افزار طیف گسترده ای از گیرنده های RTK GPS و همچنین طیف وسیعی از مدل های ایستگاه کل ، اعم از معمولی و روباتیک را در بر می گیرد و قادر به جمع آوری و پردازش اطلاعات در مورد همه این دستگاه ها است. این دو نرم افزار با هم ، یک سیستم جامع برای جمع آوری و پردازش داده ها به روش فوری سینماتیک در اختیار شما قرار می دهند. Carlson SurvPC بر روی رایانه های شخصی از جمله لپ تاپ به راحتی کار می کند و به دلیل داشتن صفحه نمایش بزرگ رایانه بسیار لذت بخش و راحت است. از مزایای نسخه pc می توان به صفحه نمایش بزرگتر ، دکمه های بزرگتر ، قدرت گرافیکی بیشتر ، سازگاری با تمام نسخه های ویندوز و موارد دیگر اشاره کرد. در این نرم افزار می توانید فرمت های fld و fcl را باز کنید. همچنین می توانید پرونده های ریزگردانی را با پسوند dgn نیز اجرا کنید. فایلهای dwg نیز با این برنامه باز می شوند و با همان فرمت می توان ذخیره کرد. همچنین می توانید خروجی اکسل را به راحتی دریافت کنید. Carlson SurvPC قادر به همکاری با سیستم ESRI ArcGis است و ویژگی های آن برای ارائه تجربه مشابه طراحی شده است. به راحتی می توانید توابع جمع آوری داده ها را روی اشیاء Esri انجام دهید.
نام: Carlson SurvPC
شرکت سازنده: carlsonsw
ورژن: v6.01
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Carlson SurvPC v6.01 - win

SurvPC is a powerful software for collecting and updating gps receiver information from personal computers. Nowadays, positioning is one of the most important issues in most engineering disciplines, and after the efficient use of gps technology the need for software systems to improve positioning methods and to derive numerical form in visual and visual ways is much greater than before.

لینک دانلود