تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی نقش آفرینی Craftopia Build 6618558 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1400/02/20 نسخه Craftopia Build 6618558 - Early Access اضافه شد.

Craftopia

یک بازی اکشن و ماجرایی جهان باز است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی POCKET PAIR طراحی و منتشر شده است. توسعه‌دهندگان برای طراحی این عنوان از چندین بازی مختلف الهام گرفته‌اند و درنهایت موفق شده‌اند تا با پیاده‌سازی چند عنصر از بازی‌های مرجع یک تجربه جدید و حرفه‌ای برای بازیکنان به ارمغان بیاورند. کشاورزی یکی از مهم‌ترین عناصر موجود در بازی است که با الهام از بازی‌های جهان باز بقا در بازی تعبیه شده است. حدوداً 20 گونه مختلف میوه و سبزیجات در دسترس شماست که می‌توانید زراعت خود را با کمک آن‌ها بهبود بخشید و مواد غذایی مورد نیاز را تأمین کنید. ماشین‌آلات کشاورزی نیز یکی از مهم‌ترین ابزارهای شما در بازی هستند که می‌تواند در ایجاد مزرعه‌های بزرگ و نگه‌داری و برداشت محصولات به شما کمک کنند.

 بازی Craftopia

به شما این امکان را می‌دهد تا تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی پیشرفته‌ای برای خودتان ساخته و بخشی از فرآیندهای موجود را صنعتی کنید. از جمله مهم‌ترین این فرآیندها می‌توان به استخراج از معدن و قطع درختان اشاره کرد. محیط بازی کاملاً ناآشنا و وسیع است و در بخش‌های مختلف آن با چالش‌های گوناگونی روبه‌رو خواهید شد. سیاه‌چال‌ها یکی از مهم‌ترین مکان‌های مخفی هستند که در اعماق آن‌ها گنجینه‌ها و آیتم‌های ارزشمندی وجود دارد.
نام: Craftopia
حجم فایل: 5.45 گیگابایت
شرکت سازنده: POCKET PAIR
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6618558
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: POCKET PAIR
رمز فایل: www.download.ir

Craftopia Build 6618558 - Early Access

Craftopia is the brand new multiplayer open-world survival action game. We have imagined what would happen when we combine our favorite video games altogether.

لینک دانلود