دانلود بازی کامپیوتر Dealers Life نسخه کرک شده Portable

Dealers Life

یک بازی شبیه‌ساز کسب‌وکار است که شما را در نقش مدیر یک سمساری بزرگ قرار می‌دهد. مشتریان مختلفی به فروشگاه شما خواهند آمد که قصد فروش و یا خرید آیتم‌های بخصوصی دارند. شما باید سعی کنید تا با کمترین قیمت ممکن از افراد فروشنده جنس بخرید و با بیشترین قیمت ممکن به مشتریان خود بفروشید.

بازی Dealers Life

برای مدت‌ها شما را سرگرم کرده و مهارت‌های روانشناسی، مذاکره و مهم‌تر از همه مهارت‌های مدیریتی شما را به چالش خواهد کشید. سیستم بازی به‌گونه‌ای طراحی شده است که به صورت رندوم و تصادفی بازیکن را با وقایع پیش‌بینی نشده‌ای روبه‌رو می‌کند. با کمک این سیستم هر مشتری شما با مشتری قبلی تفاوت دارد و باید به‌گونه‌ای دیگر با او برخورد کنید. مشتریان مختلف هر کدام کالایی برای فروش به شما خواهند داشت. باید دقت کنید تا مبادا کالای جعلی و یا معیوب خریداری کنید. سرعت و هوش در موفقیت شما بسیار تأثیرگذار است. باید به این توانایی برسید تا در سریع‌ترین زمان ممکن اجناس خوب و با ارزش را شناسایی کرده و سپس با کمک مهارت‌های مذاکره و شخصیت شناسی مشتریان با بهترین قیمت ممکن کالای موردنظر را خریداری کنید. 
نام: Dealers Life
حجم فایل: 55 مگابایت
شرکت سازنده: Abyte Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
آپدیت: Build 4823439
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Abyte Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Dealers Life - Portable

Dealer's Life is a funny tycoon game where you manage your own pawn shop. Haggle with infinite generated customers to buy and sell infinite generated items! Have fun for hours and use all your negotiation, psychology and management skills to create your pawn empire! Thanks to procedural generation, special characters and random events you’ll never know what’s coming next!

لینک دانلود