تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Die Young v1.2 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1399/04/10 نسخه Die Young v1.2 - PLAZA اضافه شد.

Die Young

یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و شبیه ساز است که توسط کمپانی IndieGala طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . در اولین قدم بازی Die Young شما باید با پیدا کردن مواد غذایی , قدرت جسمانی خود را به دست آورید . در حالی که زیبایی جزیره و مناظر جشم نواز , هوش را از سر آدم میبرد اما گرمای خورشید در طول تابستان جنون آمیز است . قدم بعدی جمع آوری گیاهان با خواص دارویی است که در طول بازی به شدت بکارتان خواهد آمد . هیچ تجهیزاتی در اختیارتان قرار ندارد و تنها با گشت و گذار در جزیره می توانید اقلام و تجهیزات جنگی که می تواند به شما در کابوس زنده ماندن کمکتان باشد را بیابید . هرچه بیشتر جستجو کنید , اطلاعات بیشتری در مورد ساکنان مرموز ، ویرانه های باستانی ، معادن و غارهای تاریک آن جزیره کسب خواهید نمود . حقایق تلخی در پشت ظاهر فریبنده این جزیره پنهان شده است .

ربوده شده بدون هیچ دلیل روشنی , گرفتار در جزیره ای مرموز واقع در دریای مدیترانه , دختر جوان در صدد پیدا کردن راه فراری برای رهایی از این زندان وهم آور . هیچ سلاحی در اختیار ندارد و تنها باید بر روی چابکی و اراده خود برای زنده ماندن تکیه کند . او باید از مرگ بگریزد و یا به آرامی مرگ را در آغوش کشد . Die Young یکی از بازی های جهان باز و بقا بشمار می آید که در قالب اول شخص داستانی جذاب و پرهیجان را روایت می کند . شما ناگهان از خواب عمیقی بیدار می شوید , جزیره ای واقع در دریای مدیترانه به وسعت 12 کیلومتر مربع , زنده به گور و نیمه جان . شما گرسنه هستید و بدنتان آب زیادی از دست داده , مبارزه برای زنده ماندن آغاز شده است . نسخه جدید بازی Die Young کرک شده برای دانلود قرار گرفت.

نام: Die Young
شرکت سازنده: IndieGala
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.2
نسخه: Plaza
زبان: انگلیسی
پلتفرم: PC
سبک بازی: اکشن , ماجرایی و شبیه ساز
منتشر کننده: IndieGala
رمز فایل: www.download.ir

Die Young v1.2 - PLAZA

is an open world, dynamic action adventure presented in first-person perspective. You awaken, on a picturesque 12 sq km island in the Mediterranean, buried alive and left for dead. Starving and dehydrated, your struggle to stay alive has just begun. Jump, climb, take advantage of your athletic and parkour skills to overcome the dangers and wildness of nature!

لینک دانلود