تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dragon Ball Z: Kakarot – A New Power Awakens

Dragon Ball Z: Kakarot – A New Power Awakens

دی ال سی بازی Dragon Ball Z: Kakarot است و این عنوان را به نسخه ی 1.10 ارتقا می دهد . این دی ال سی یک سری محتویات اضافه و داستان های فرعی جدیدی را به بازی اضافه می کند . این اولین قسمت از داستان های جدید این بازی است و A New Power Awakens – Part 1 نام دارد و جزو سیزن پس بازی می باشد . همچنین در این عنوان Beerus اضافه شده که لولش 250 است و همین او را به یکی از سر سخت ترین حریف ها در بازی تبدیل می کند و اگر که خیلی حرفه ای باشید و می توانید او را شکست دهید . همچنین از طریق این دی ال سی و می توان تحولات Super Saiyan God Vegeta و Super Saiyan God Goku را نیز باز کرد که در جریان تجربه ی داستان اصلی بازی نیز می توان از آن ها استفاده کرد . به روز رسان همراه این دی ال سی نیز علاوه بر تغییراتی که در گیم پلی بازی ایجاد می کند و آن را متعادل تر می کند ، یک سری محتویات آموزشی و آیتم را نیز به بازی اضافه می کند و همچنین علاوه بر داستان های فرعی جدید ، به شما این امکان را می دهد که موسیقی میدان نبرد و پس زمینه ی مبارزه را تغییر دهید . این نسخه از

بازی Dragon Ball Z: Kakarot – A New Power Awakens

علاوه بر بازی اصلی و A New Power Awakens – Part 1 شامل دی ال سی های مخصوص پیش خرید بازی ، Aged Wild Steak ، Dragon Palace Bowl ، Steaming Hot Grilled Fish ، موسیقی های اضافه ی این عنوان و سیزن پس می شود . 
نام: Dragon Ball Z: Kakarot - A New Power Awakens
حجم فایل: 31.2 گیگابایت
شرکت سازنده: CyberConnect2 Co. Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: 1.10
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - انیمه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BANDAI NAMCO Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Dragon Ball Z: Kakarot - A New Power Awakens - CODEX

A brand new patch has been released for Dragon Ball Z: Kakarot and this is update 1.10. The update adds new transformations and new sub stories, as well as preparing the game for the first piece of story DLC. The DLC is called “A New Power Awakens – Part 1” and it will be available from April 28th through the game’s season pass. If you do not want to get the season pass you can wait for part two to be released later this year at which point you can buy both parts in a bundle. The DLC will add Beerus who will be level 250 making him one of the toughest opponents in the game.

لینک دانلود