تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی نقش آفرینی Dread Nautical v1.1.9995 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/09/11 نسخه Dread Nautical v1.1.9995 - GOG اضافه شد.

Dread Nautical

یک بازی نقش‌آفرینی تاکتیکی است که داستان یک کشتی تفریحی بزرگ را بیان می‌کند که توسط هیولاهای ترسناکی مورد هجوم قرار گرفته است. وظایف مهم و متنوعی مانند مبارزه با هیولاها، مدیریت و پخش منابع مختلف بین بازماندگان و متقاعدسازی بازماندگان پراکنده‌شده به منظور جذب حمایت و همکاری آنان به شما واگذار شده است. به شما این حق داده شده تا از میان چهار شخصیت موجود یکی را انتخاب کنید. متقاعد کردن سایر افراد حاضر در سفینه از نقش بسیار مهمی برخوردار است و تنها راه زنده خارج شدن از این کشتی همکاری و کار گروهی است. کشتی تفریحی که در آن محبوس شده‌اید Hope نام دارد و بیست عرشه مختلف در خود جای داده است. در هر یک از این عرشه‌ها با وقایعی روبه‌رو خواهید شد که به روشن شدن راز پشت پرده این موجودات خون‌خوار و نحس کمک می‌کند. هر کدام از شخصیت‌های

بازی Dread Nautical

دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فردی است که او را در بعضی مواقع به مهره‌ای ارزشمند و دارای برتری استراتژیکی تبدیل می‌کند به همین خاطر باید قبل از شروع مبارزه، برنامه و تاکتیکی مدون و همه‌جانبه داشته باشید تا بتوانید از نهایت قدرت این چهار شخصیت بهره ببرید.
نام: Dread Nautical
حجم فایل: 1.09 گیگابایت
شرکت سازنده: Zen Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.1.9995
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Zen Studios
رمز فایل: www.download.ir

Dread Nautical v1.1.9995 - GOG

Your cruise was so relaxing until the monsters from another dimension showed up to kill everyone. Fight them off, manage your resources effectively, and convince scattered survivors to join your efforts. A captivatingly eerie tactical turn-based RPG.

لینک دانلود