دانلود بازی ENCODYA Save the World Edition.v1.1 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/19 نسخه ENCODYA v1.1 - GOG اضافه شد.

ENCODYA

درباره نئو برلین است که با SAM زندگی می کند – نگهبان بزرگ روبات دست و پا چلفتی است، او در یک پناهگاه موقت پشت بام در نئو برلین ، یک شهر بزرگ که توسط شرکت های بزرگ کنترل می شود. تینا یک بچه شهری است که یاد گرفته است به تنهایی زندگی کند ، از زباله دانهای شهر دور شود و از پس مانده های زندگی خود را تأمین کند. ربات خنده دار او همیشه با او است ، برنامه ریزی شده برای محافظت از او . داستان

 بازی ENCODYA

یک روز ، دختر کوچک متوجه می شود که پدرش یک مأموریت مهم را به او واگذار کرده است پایان دادن به برنامه خود برای نجات جهان از خاکستری، تینا و SAM ماجراجویی باورنکردنی در واقعیت های مختلف پر از موجودات عجیب و غریب رباتیک و انسانهای گروتسک آغاز می کنند. آنها از طریق پازل و گفتگوی مهیج به معنای واقعی زنده بودن پی خواهند برد. نسخه Save the World Edition شامل ENCODYA ، موسیقی متن رسمی ENCODYA ، یک کتاب هنری با عشق طراحی شده که تصاویر پس زمینه و ساخت فیلم است. علاوه بر این Assemble Entertainment مقداری از درآمد این نسخه را به خیریه کودکان Plan International اهدا می کند. این بهترین گزینه برای همه کسانی است که مایلند کارهای توسعه دهنده ENCODYA را حتی بیشتر پشتیبانی کنند و همزمان کار خوبی انجام دهند.
نام: ENCODYA
حجم فایل: 4.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Chaosmonger Studio
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.1
نسخه: GOG
آپدیت: Save The World Edition
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Assemble Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

ENCODYA v1.1 - GOG

Neo Berlin 2062. Tina – a nine-year-old orphan – lives with SAM-53 – her big clumsy robot guardian –in a rooftop makeshift shelter in Neo-Berlin, a dark megalopolis controlled by corporations.

لینک دانلود