تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اریکا Erica – DOGE/FitGirl برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/09 نسخه Erica - FitGirl اضافه شد.

Erica

بازی اریکا در سبک اکشن می باشد که توسط کمپانی Flavourworks ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در تاریخ می 2021 برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است. آماده شوید تا خود را در یک بازی هیجان انگیز اکشن تعاملی فرو ببرید و دنیای فیلم و بازی را تجربه کنید. اریکا ، یک خانم جوان که با کابوس های قتل پدرش روبرو شده است و با حوادث های مختلف آسیب زای کودکی که دست و پنجه نرم می کند و این شما هستید که می توانید یک حقیقت تکان دهنده را کشف کنید. در بازی Erica معمای خانه دلفی را کاوش کنید ، جایی که هر انتخابی بر چگونگی پیشرفت بازی تأثیر می گذارد و در پایان داستان خبر های خوبی در انتظار شماست. در بازی Erica خود را در یک تجربه طولانی سینمایی غوطه ور کنید ، جایی که شما روی عملکرد و روی صفحه تأثیر می گذارید و ارزش های تولید با کیفیت بالا در هالیوود را با گیم پلی جذاب و لمسی ادغام می کنید و از طریق داستان سرایی تعاملی گزینه های کلیدی را انتخاب کنید مسیر تصمیم گیری شاخه ای بازی را با تصمیم گیری های معنی دار که تأثیر زیادی بر چگونگی روند داستان دارند تغییر دهید. نحوه تعامل اریکا با شخصیت های دیگر را از طریق مکالمه انتخاب کنید و روابط خود را با آنها شکل دهید. در بازی Erica از طریق موسیقی متن که توسط آستین وینتوری ، آهنگساز برنده جایزه بازی هایی مانند Journey ، The Banner Saga 3 و Assassin’s Creed Syndicate ساخته شده است ، لذت کافی را ببرید.
نام: Erica
شرکت سازنده: Flavourworks
تاریخ انتشار: May, 2021
امتیاز استیم: 8
نسخه: DOGE
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Flavourworks
رمز فایل: www.download.ir

Erica - DOGE/FitGirl

Prepare to immerse yourself in an interactive live-action thriller, merging the world of film and game like never before.
Erica, a young lady plagued with nightmares of her father's murder. With the traumatic events of her childhood dragged back into the light via grisly new clues, it's up to you to unearth the shocking truth.

لینک دانلود