دانلود بازی اندروید Errant: Hunter’s Soul v1.1.902

Errant: Hunter’s Soul

نام بازی بسیار محبوب و هیجانی که دارای گرافیکی 3 بعدی و منحصر به فرد بوده و مخاطب را از ابتدا جذب فضا و محیط خارق العاده خود می کند . یک تیم شکارچی علیه هیولا ها و بیگانگان تشکیل داده و با استفاده و جمع آوری سلاح های قدرتمند و فراطبیعی خود به جنگ با این دشمنان بروید . شما آخرین بازمانده های نسل انسان هستید ، پس باید نهایت تلاش خود را به کار گیرید تا به بقاء خود ادمه دهید و برای این کار هیچ راهی به جز جنگیدن با این دشمنان خبیث و دراگون ها نخواهید داشت . این بازی دارای 4 بخش بسیار جذاب و متفاوت بوده که هر کدام در محیط و نقش مختلف اتفاق خواهد افتاد و شما برای رقم زدن داستا بازی باید از تمامی این فصل ها گذر کنید . شما در این بازی با 7 نوع سلاح با قابلیت هایی مختلف در اختیار خواهید داشت و باید به نسبت استراتژی در هر جنگ از سلاح های مختلفی استفاده کنید . شما می توانید به تدریج با جمع آوری امتیاز های بازی سلاح های خود را ارتقاء داده و تقویت کنید تا در نبرد های چاشی تر بازی جان سالم به در ببرید .

بازی Errant: Hunter’s Soul

با دانلود هایی بسیار زیاد در سراسر جهان از گوگل پلی توانسته به رتبه بسیار عالی 4.3 از 5.0 دست پیدا کند که نشان دهنده کیفیت عالی و درجه بسیار بالای سرگرم کنندگی این بازی می باشد .
نام: Errant: Hunter's Soul
حجم فایل: 2 گیگابایت
شرکت سازنده: Longcheng Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.902
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Errant: Hunter's Soul - v1.1.902 + Data

Next-generation Team Hunting MMORPG with extreme graphics!
Brand new combat mechanisms, restrain Behemoths with the Force of the Hunter Soul and switch between seven distinctive types of weapon freely.

لینک دانلود