دانلود بازی کامپیوتر Estranged: Act II نسخه DARKSiDERS

Estranged: Act II

داستان یک ماهیگیر را دنبال می کند ، که در طی یک طوفان شدید به جزیره ای مرموز می رسد . این بازی در واقع یک دنباله مستقل از بازی Estranged: Act I می باشد ، یک بازی ماجرایی که قهرمان بازی در پی یافتن راهی برای رسیدن به خانه خودش می گردد . در این نسخه از بازی شما به خاطر گرفتار شدن در طوفان و به طور کاملا اتفاقی سر از یک جزیره اسرار آمیز در می آورید و در این جزیره گرفتار می شوید اما با کمی کاوش در می یابید که شرکتی به نام Arque در این جزیره در حال کارهای مرموز می باشد و هر چه بیشتر به عمق جزیره می روید متوجه عملیات خطرناک و بدون وقفه آنها می شوید . بازی Estranged: Act II که در سبک ماجرایی و معمایی می باشد شما را وادار می کند که در این جزیره اقدام به حل بعضی معماها نمایید و داستان این ماهیگیر بدشانس که در این جزیره گرفتار می شود را ببینید .

بازی Estranged: Act II

توسط یک نفر و در اوقات فراغت در مدت 6 سال طراحی و ساخته شده است و داستان های زیست محیطی و مسائل مربوط به خرابکاری انسان ها در طبیعت را روایت می کند . 
نام: Estranged: Act II
حجم فایل: 4.08 گیگابایت
شرکت سازنده: Alan Edwardes
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Alan Edwardes
رمز فایل: www.download.ir

Estranged: Act II - DARKSiDERS

Estranged: Act II follows the story of a fisherman, stranded on a mysterious island during a violent storm.The game is a standalone sequel to Estranged: Act I, which followed our hero's adventure in a search for a way to get home.Experience what the island has in store as you uncover the secretive Arque Corporation, burrowing ever deeper into their dangerous and haphazard operations.

لینک دانلود