دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود دوره هک اخلاقی لیندا: اسکن شبکه‌ها | Lynda – Ethical Hacking: Scanning Networks

برای اینکه بتوان یک مشکل را رفع کرد، باید اول با آن خوب آشنا شد. برای همین است که در مقابل هکرها، کسانی مشغول به فعالیت هستند که نقص‌های سپرهای امنیتی را بررسی و رفع می‌کنند. بعد از پیدا کردن رد پای افراد در اینترنت و شناسایی، اسکن کردن یکی از عناصر کلیدی در جمع‌آوری اطلاعات برای هکرهاست که این موضوع خود به ابعاد شبکه بستگی دارد. با اسکن کردن است که هکر به‌صورت عمیق به سیستم‌ها رخنه می‌کند و اطلاعات ارزشمند و سرویس‌های یک IP به‌خصوص را به سرقت می‌برد.

اسکن شبکه‌ها همچنین برای هکرهای کلاه سفید هم اهمیت زیادی دارند. این هکرها با چک کردن مشکلات امنیتی، باگ‌های مربوط به آن را پیدا و رفع می‌کنند. با دانلود دوره هک اخلاقی لیندا، انواع روش‌های اسکن کردن شبکه‌ها و تکنیک‌های انجام این‌کار را توضیح می‌دهد که شامل مواردی مانند به دست آوردن اطلاعات از کامپیوتر هدف می‌شود که خود شامل، crafted packetها، TCP flagها، UDP scanها و ping sweepها است. در این مجموعه، یک فایل پروژه، هشت مرحله تست و ویدیوی آموزشی قرار دارد.

با دانلود دوره هک اخلاقی لیندا دیگر چه می‌آموزید؟

در این دوره، لیزا باک (Lisa Bock) توضیح می‌دهد که چطور هکرها با استفاده از پروتکل‌ها می‌توانند سیستم‌ها را شناسایی کنند، رد پای فردی را در یک شبکه بگیرند و علاوه بر این، به شما یاد می‌دهد که چطور نقاط ضعف شبکه را برای شناسایی و برطرف کردن آن اسکن کنید.

با دانلود دوره هک اخلاقی لیندا | Lynda – Ethical Hacking: Scanning Networks شما با ابزارها و تکنیک‌هایی آشنا می‌شوید که هکرها برای پنهان شدن از روش‌های معمول شناسایی، جعل و فرار از دام‌های امنیتی به کار می‌گیرند. به‌علاوه، در این دوره می‌آموزید که چطور تهدیدات مختلفی از جمله tunneling را خنثی کنید و متدهای مختلف هکرها را برای دور زدن سیستم امنیتی پیدا کنید. برای آشنایی با 0 تا 100 امنیت شبکه می‌توانید به دوره Udemy Information Security A-Z Complete Cyber Security Bootcamp مراجعه نمایید.

نام: Lynda - Ethical Hacking: Scanning Networks
حجم فایل: 280 مگابایت
شرکت سازنده: lynda
کیفیت: 720
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 2 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *