تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی Factorio v0.17.23 – PC

به روز رسانی :

1398/01/17 نسخه v0.17.23 اضافه شد.

Factorio : یک بازی کم حجم زیبا و سرگرم کننده می باشد که در سال 2016 برای سیستم عامل ویندوز تولید و به 21 زبان زنده دنیا در دسترس می باشد . شرکت توسعه دهنده و منتشر کننده این بازی ، کمپانی Wube Software LTD می باشد . شرکت Wube Software LTD از شرکت های تازه تاسیس اما می توان گفت موفق در تولید و نشر محصولات رایانه ای است . سبک بازی Factorio نیز از سبک های شبیه ساز / استراتژیک (Simulation /  Strategy) می باشد . سبک شبیه ساز به مجموعه سبک های بازی های رایانه ای گفته می شود که در آن ، گیمر از 0 تا صد شروع تا پایان بازی را خود بر عهده دارد و از اولین آ جر بازی تا تبدیل شدن به یک منطقه ی بزرگ ، در دستان خود گیمر می باشد که از محبوب ترین بازی ها در این سبک می توان از محصولاتی هم چون بازی Halcyon 6 و بازی محبوب Ember محصول سال 2016 و البته بازی پر طرفدار Police Tactics: Imperio اشاره نمود . گرافیک جالب بازی در کنار افکت های صدایی نشاط آور  و صحنه های پر از هیجان ، شما را ساعات زیادی از لذت یک بازی ی پر تحرک بهره مند خواهد کرد . انتظار می رود که نسخه های جدید تر این بازی نیز در آینده تولید و منتشر شوند .

سایر توضیحات : بازی Factorio از سری بازی های تازه ساخته شده در سبک شبیه و  ساز و Casual است که با یک سبک و گیم پلی متفاوت و متنوع تر پا بر عرصه ی رقابت گذاشته است . در این بازی ، شما کنترل ساخت و تولید کارخانه ی خود را بر عهده دارید که باید آن را بزرگ تر و بزرگتر کنید و با خرید محصولات خام و اولیه و فراوری آنها در کار خانه خود ،آن را در مسیر موفقییت و تبدیل شدن به بزرگ ترین کارخانه ی عصر خود قرار دهید و البته در جریان باشید که موجوداتی در این بین وجود دارند که از کار خانه ی شما خوششان نمی اید و شما برای مقابله با آنها باید خود و زمین محل ساخت کارخانه ی تان را تجهیز و مقاوم نمایید . لازم به ذکر است که شما ، برای به پایان رساندن ماموریت ها و حل کردن معما ها و هم چنین به کار گیری منابع در دسترس و قابلییت های انها ، باید هوش و ذکاوت خود را در این بازی به چالش بکشید . گیم پلی بازی Factorio به صورت تک نفره ، دو نفره ، دو نفره انلان ، دو نفره Co-op و هم چنین 2D Side-scrolling می باشد . در مجموع ، با کنار هم قرار دادن فاکتور های موجود و استقبال بی نظیر گیمر ها در سراسر دنیا ، می توان بازی Factorio را از جمله موفق ترین بازی های سال 2016 در سبک خود خواند . توصیه می کنیم این بازی فوق العاده را از دست ندهید .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی Factorio برای کامپیوتر

مشخصات بازی Factorio :

نام بازی : Factorio

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Wube Software LTD

منتشر کننده : Wube Software LTD

سبک بازی : شبیه ساز / استراتژیک

نوع فایل : RAR

لینک مرتبط : STEAM

Factorio v0.17.23

Factorio is a game in which you build and maintain factories. You will be mining resources, researching technologies, building infrastructure, automating production and fighting enemies. In the beginning you will find yourself chopping trees, mining ores and crafting mechanical arms and transport belts by hand, but in short time you can become an industrial powerhouse, with huge solar fields, oil refining and cracking, manufacture and deployment of construction and logistic robots, all for your resource needs. However this heavy exploitation of the planet's resources does not sit nicely with the locals, so you will have to be prepared to defend yourself and your machine empire. Join forces with other players in cooperative Multiplayer, create huge factories, collaborate and delegate tasks between you and your friends. Add mods to increase your enjoyment, from small tweak and helper mods to complete game overhauls, Factorio's ground-up Modding support has allowed content creators from around the world to design interesting and innovative features. While the core gameplay is in the form of the freeplay scenario, there are a range of interesting challenges in the form of Scenarios. If you don't find any maps or scenarios you enjoy, you can create your own with the in-game Map Editor, place down entities, enemies, and terrain in any way you like, and even add your own custom script to make for interesting gameplay.

لینک دانلود