دانلود بازی Fantasy General II Invasion General Edition v01.02.12759 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/25 نسخه Fantasy General II Invasion General Edition v01.02.12759 - GOG اضافه شد.

Fantasy General II Invasion General Edition

عنوانی در سبک استراتژیک است که در سال 2019 و توسط Owned by Gravity و Slitherine Ltd طراحی و منتشر شده است. سه هزار سال از زمان جنگ سایه‌ها که جهان Aer را زیرورو کرد گذشته و تمامی خاطرات و سختی‌هایی که مردمان این سرزمین متحمل شدند به افسانه تبدیل شده است. در دوردست‌ترین نقاط و در ارتفاعات Fareach، قبیله‌هایی مملو از جنگجوهای بربر زندگی می کنند و همیشه با شرایط سخت محیطی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. این قبیله‌ها در اکثر مواقع به‌منظور تأمین نیازهایشان با یکدیگر مبارزه می‌کند و یا به سرزمین‌های ثروتمندتر مرزی یورش می‌برند. سرانجام مردم و فرماندار سرزمین‌های مرزی به ستوه آمده و از امپراتور خود درخواست کمک می‌کنند. امپراتور در جواب آن‌ها و برای کمک به این مردم ناتوان ارتش بزرگی راهی مرز می‌کند. این ارتش سرانجام به مرز می‌رسد و با دو قبیله بزرگ مرزی یعنی Iseal و Machnar متحد می‌شود. سرانجام این ارتش تازه‌نفس به همراه بومیان مرزی به سمت بربریان هجوم می‌آورند و شاه آنان Brendan را می‌کشند. پس‌ازاین شکست خفت‌بار، معاهده صلحی میان بربریان و امپراتوری منعقد می‌شود که بربریان را مجاب به پذیرش صلح می‌کند. این صلح برای آنان گران تمام می‌شود زیرا آنان هیچ‌وقت نباید حتی نزدیک سرزمین‌های ثروتمند مرزی شوند. از این زمان به بعد، هیچ پادشاهی نتوانست تمامی قبایل را با یکدیگر متحد کند و به همین خاطر هرج‌ومرج و خونریزی میان قبایل آغاز شد. در این بازه زمانی وحشتناک، قبیله شما توسط شاهی به نام Falir تک چشم رهبری می‌شود. شما به‌عنوان فرزند و جانشین برحق این پادشاه وارد

بازی Fantasy General II Invasion General Edition

خواهید شد. شما وظیفه‌دارید تا به همه ثابت کنید که مناسب‌ترین شخص برای این منصب مهم هستید و هیچ‌کس جز شما نمی‌تواند قبایل را به سمت نابودی امپراتوری و بازگشت به‌ روزهای شیرین گذشته رهبری کند. 
نام: Fantasy General II Invasion
حجم فایل: 2.51 گیگابایت
شرکت سازنده: Owned by Gravity
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v01.02.12759
نسخه: GOG
آپدیت: General Edition
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Slitherine Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Fantasy General II Invasion General Edition v01.02.12759 - GOG

Three hundred years have passed since the Shadow Wars have ravaged Keldonia and the world of Aer, and the struggles of the past have long since faded into legends.

لینک دانلود