دانلود بازی استراتژیک For The Warp v0.9.2 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/19 نسخه For The Warp v0.9.2 - Early Access اضافه شد.

For The Warp

بازی جدیدی در سبک استراتژیک نوبتی فضایی می باشد که عناصری از بازی های روگ لایت و روگ لایک در آن دیده می شوند و به تازگی به صورت دسترسی زود هنگام منتشر شده است . شما در این عنوان باید در فضایی که به صورت تصادفی ساخته می شود ، با دشمن ها و افراد عجیب و غریب رو به رو شوید و عرشه ی خود را بسازید ، زنده بمانید و بتوانید نهایتا به دروازه ی For The Warp برسید . شما در بازی For The Warp باید کارت های جدید و قدرتمندتری را کشف کنید و به عرشه ی خود اضافه کنید تا شانس زنده ماندن خود را افزایش دهید  . همچنین باید به جست و جو و اکتشاف در محیط بازی بپردازید و ممکن است با دشمنانی نیز مبارزه کنید . علاوه بر این ممکن است در مسیرتان با افراد غریبه یا آشنا ، ویرانه هایی از تمدن های باستانی و همچنین تکنولوژی ها و سفینه های قدرتمندی نیز رو به رو شوید و بتوانید از آن ها استفاده کنید . داستان بازی از جایی شروع می شود که یک شما به همراه تیم خود برای تجارت به یک مسیر بسیار خطرناک رفته اید ، اما ناگهان نزدیک ترین دروازه ی Warp شما از بین رفت و اکنون چاره ای به جز این ندارید تا یک مسیر طولانی را طی کنید و این محموله ی ارزشمند را تحویل دهید تا سود زیادی کسب کنید ، پس باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن بکنید . طراحی های پیکسلی زیبای

بازی For The Warp

توسط یکی از مطرح ترین طراحان پیکسلی با نام Kirokaze انجام شده است و موسیقی متن بازی نیز توسط مارتین استون هاوس در سبک سینث پاپ ساخته شده است . 
نام: For The Warp
حجم فایل: 167 مگابایت
شرکت سازنده: Massive Galaxy Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v0.9.2
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک نوبتی - فضایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Massive Galaxy Studios
رمز فایل: www.download.ir

For The Warp v0.9.2 - Early Access

For the Warp is a roguelike deck-building game in space! Discover and add new cards to your arsenal and increase your chances of surviving. Explore procedurally generated systems and fight your way to the warp gate. Encounter allies and foes, ancient civilization ruins, unlock powerful technologies and ships. You assembled a ragtag team for a dangerous trade route, but suddenly the nearest warp gate was destroyed. You have no option but to take the longest route and deliver your valuable cargo to make a hefty profit... Just survive and reach for the warp gate!

لینک دانلود