تبلیغات
تبلیغات

نرم افزار Franzis EMOTION projects professional v1.22.03534 ویندوز-مک

Franzis EMOTION projects professional

نرم افزار ویرایش تصاویر می باشد که به شما این امکان را می دهد تا تصاویرتان را به گونه ای خلاقانه و با افکت های بی نظیر ویرایش کنید . شما می توانید با این نرم افزار به سادگی پیش بروید و از بین بیش از 30 عدد از افکت های نرم افزار یکی را انتخاب کنید و آن را بر روی تصاویر دلخواه بگذارید و آن را به گونه ای خلاقانه تغییر دهید . افکت هایی که در این نرم افزار وجود دارد را می توانید به تعداد 1 عدد تا 1 میلیارد انتخاب کنید و معنی این ارقام این است که می توانید هر تصویر را تا بی نهایت مدل ویرایش کنید و به گونه ای ویرایش کنید که تصویر جدید با قبلی هیچ وجه مشتری با هم نداشته باشند و تکراری نباشند . در نرم افزار Franzis EMOTION projects professional فیلتر هایی وجود دارد که می تواند تصاویر شما را بهبود ببخشد و به آنها جلوه ای نو و زیبا بدهد . به عنوام مثال شما می توانید از فیلتر های عناصر گیاهی ، تغییر رنگ پوست و … استفاده کنید ، همچنین با وجود ابزاری به نام SmartGrain می توانید تمامی فعالیت های شخصی سازی را به عهده نرم افزار بگذارید تا بهترین نتیجه را بگیرید . در

نرم افزار Franzis EMOTION projects professional

و با ساتفاده از ویرایش گر هوشمند می توانید تصاویر را به گونه ای ویرایش کنید که تا به حال مثل آن را ندیده اید مثلا در تصاویر افکت های نمایشی ، رویایی ، اسرارآمیز ، شاد ، خنده دار و … بگذارید و یا حتی سبک تصویر را به شکل مدرنیزه ، خلاقانه ، درخشان و … تغییر دهید . این نرم افزار امکانات فراوانی را به دست شما می گذارد و شما تنها با یک کلید می توانید از همه آنها استفاده کنید و تصاویر خودتا را به شکلی بسیار جالب تغییر دهید .
نام: Franzis EMOTION projects professional
حجم فایل: 80 مگابایت ، 40 مگابایت
شرکت سازنده: Projects Software
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.22.03534
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Franzis EMOTION projects professional - v1.22.03534

What is special about EMOTION projects professional is the newly developed image mood assistant, which enables an emotion display in the image. You can go the easy way and choose between 33 perfect moods or you can go the creative way and create your very own moods. Provide completely changed pictures with "WOW effect". With just one click you can generate a randomly generated index from 1 to 1,000,000,000! What does that mean? Almost endless combinations of picture moods and styles. This gives you all the options for manipulating the picture mood. Here you can get really creative.

لینک دانلود