تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود نرم افزار شبیه سازی قطعات مکانیکی FunctionBay RecurDyn

نرم افزار شبیه سازی قطعات مکانیکی FunctionBay RecurDyn ، یک نرم افزار قدرتمند کاملا مهندسی و پیشرفته برای که مجموعه ای از ابزار های مدرن با ترکیب منحصر به فرد از Multibody دینامیک ، به روش اجزا محدود و کنترل را به ارائه می دهد . نرم افزار FunctionBay RecurDyn محصولی از کمپانی Functionbay می باشد که به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است و توانسته است کمک بسیاری به مهندسین رشته های مکانیک کند . نرم افزار FunctionBay RecurDyn دارای انعطاف پذیر خطی به طور کامل یکپارچه و قابلیت های محدود تجزیه و تحلیل اجزاء غیر خطی به شما اجازه مفصل ، مدل های واقع بینانه برای مطالعات ایجاد و بهبود عملکرد محصول خود را بسنجید . با استفاده از FE به طور مستقیم در مش مدل RecurDyn شما می توانید حرکت کلی و همچنین تغییر شکل محلی و تنش شبیه سازی ، مدل سازی ، شبیه سازی و پس از پردازش رابط شما را با بهترین طراحی و تجزیه و تحلیل ابزار برای مکانیسم های پیچیده فراهم کنید .

 

ویژگی های نرم افزار FunctionBay RecurDyn :

قابلیت تنظیم : این نرم افزار ابزار خاص صنعت به مدل آهنگ ، زنجیر ، تسمه و حمل و نقل رسانه ها را ارائه می دهد . شما می توانید با استفاده از RecurDyn ProcessNet PNET یک رابط برنامه نویسی بر اساس مایکروسافت دات نت ایجاد کنید . PNET به کاربران اجازه میدهد به نوشتن ماکرو خود در زبان های برنامه نویسی رایج مانند ویژوال بیسیک دات نت و یا C # بپردازند .

حل کننده قدرتمند : حل 2 – 20 بار سریع تر از دیگر راه حل های پویا به دلیل پیشرفته الگوریتم . این که آیا شما در حال شبیه سازی مکانیزم ها ، آهنگ ها ، تسمه یا زنجیر هستید می توانید در زمان کمتر انجام تکرار های طراحی را انجام دهید .

کنترل : ابزارهایی برای کنترل پروژه ارادئه می دهد . شبیه سازی با نرم افزار Matlab / SIMULINK و یا رابط کنترل متصل به دیگر نرم افزار 3rd حزب به عنوان مثال e.g. Scilab می توانید متصل شوید . 

 

FunctionBay RecurDyn

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 دی وی دی
8000 تومان
نسخه FunctionBay RecurDyn v8R4 SP1.1 x64
خرید
لینک دانلود