دانلود بازی اندروید زندگی گچا Gacha Life v1.1.4

Gacha Life

نام بازی ماجراجویانه و سرگرم کننده که به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی ساخته و منتشر شده است . شما می توانید شخصیت های انیمیشنی بازی خود را به سلیقه خودتان ساخته و مواردی از قبیل صدها لباس ، پیراهن ، مدل مو ، کفش و غیره را برای او انتخاب کنید . شما می توانید صدها نوع داستان مختلف را در بازی رقم بزنید و تمامی آنها به تصمیمات شما در بازی باز خواهد گشت . با دوستان خود در بازی گپ بزنید و با یک دیگر به چالش و رقابت های بازی بپردازید ، حتی می توانید در بازی دوستان جدیدی برای خود پیدا کنید . این بازی کاملا آنلاین می باشد و برای وارد شدن به آن احتیاج به متصل شدن اینترنت را خواهید داشت . این بازی مانند زندگی نرمال و عادی هرکس بوده ، شما باید به مدرسه بروید ، خرید کنید ، به رستوران های مختلف سر بزنید و بسیاری از این قبیل ماجراجویی های سرگرم کننده و جالب .

بازی Gacha Life

دارای گرافیکی 2 بعدی و با کیفیت بوده و از درجه سرگرم کنندگی بسیار بالایی برخوردار می باشد که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است .
نام: Gacha Life
حجم فایل: 99 مگابایت
شرکت سازنده: Lunime
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: سرگرم کننده - ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0 به بالا

Gacha Life - v1.1.4

Are you ready to start a new adventure? Create your own anime styled characters and dress them up in your favorite fashion outfits! Choose from hundreds of dresses, shirts, hairstyles, weapons, and much more! After designing your characters, enter the Studio and create any scene you can imagine! Choose from over a hundred backgrounds to create the perfect story!

لینک دانلود