دانلود بازی ماجرایی گدونیا Gedonia v0.27b نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/11/20 نسخه Gedonia v0.27b - Early Access اضافه شد.

Gedonia

یک بازی جهان باز نقش آفرینی می باشد که با الهام از عنوان های کلاسیک این سبک ساخته شده است . شما در این بازی در نقش یک مسافر ساده قرار می گیرید که به دنبال یک ماجراجویی است و قرار است در دنیای بزرگ و پهناور Gedonia به جست و  جو و اکتشاف بپردازد . شما در

 بازی Gedonia

 می توانید شخصیت خود را به هر شکلی که می خواهید ارتقا دهید و همچنین باید گنج ها و رازهای پنهانی را کشف کنید و با دشمن ها به مبارزه بپردازید . دنیای وسیع این بازی شامل مکان های بسیار زیادی می شود که بیشترشان تا به حال توسط کسی پیدا نشده اند . جناح های مختلفی در بازی وجود دارند که شما می توانید بسته به امکاناتی که دارند ، به یکی از آن ها بپیوندید . در طول ماجراجویی های شما ممکن است اطلاعات بسیار عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی ای بیفتد که بعضی از آن ها ممکن است تاثیرات بدی بر روی جهان بگذارند . از جمله امکانات بسیار مهم این بازی آن است که شما آزادی بسیار بالایی در تکامل شخصیت خود دارید ، شما در ابتدا یک مسافر ساده اید اما سپس با پیشرفت و تعیین جناح می توانید در زمینه های مختلفی مهارت پیدا کنید ، می توانید یک مبارز قدرتمند باشید ، یا یک قاتل بی سر و صدا ، یا شاید هم یک جادوگر باهوش و یا یک ابزار ساز ماهر . اژدهایان و هیولاهای ترسناک و اسرار آمیزی در بازی هستند که به عنوان باس فایت ظاهر می شود و مبارزه با آن ها بسیار جذاب و چالش برانگیز خواهد بود . شما در طول مسیر خود ممکن است متحدانی را نیز پیدا کنید که در آینده می توانند به شما کمک کنند . همچنین این امکان برای شما وجود خواهد داشت تا یک خانه برای خودتان بسازید و آن را به هر شکلی که می خواهید تزئین کنید و به کشت گیاهان و مراقبت از دام ها مشغول شوید . 
نام: Gedonia
حجم فایل: 1.20 گیگابایت
شرکت سازنده: Kazakov Oleg
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v0.27b
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - ماجرایی - جهان باز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Kazakov Oleg
رمز فایل: www.download.ir

Gedonia v0.27b - Early Access

Gedonia is an open world roleplaying game, inspired by oldschool classics. Become a simple traveller and adventure seeker, explore huge world of Gedonia, progress your character any way you want, discover hidden treasures and mysteries and fight vast array of enemies. The vast world of Gedonia is a beautiful place with a lot of unexplored areas, and you are just a simple adventurer, who leaves home village in the search of a better life. But no matter which faction will you join, you are starting to notice strange events happening, that might bring something very bad to this world.

لینک دانلود