دانلود نرم افزار go lang v1.14.2 نسخه ویندوز – مک – لینوکس

go lang

نام یک نرم افزار برنامه نویسی منبع باز یا Open Source می باشد که ساخت نرم افزار را ساده قابل اعتماد و کارآمد تر از گذشته می کند . نرم افزار go lang یک زبان برنامه نویسی استاتیک و تازه تالیف است که توسط رابرت گریسمر ، راب پیک و کن تامپسون طراحی شده است . این نرم افزار برنامه نویسی از چند لحاظ همانند زبان برنامه نویسی C است اما امنیت حافظه آن بالاتر و کدنویسی در آن به شکل پویا است و می توانید به راحتی هر چه تمام تر نرم افزار های مخصوص هر سیستم عاملی را کدنویسی کنید .

نرم افزار go lang

که به خاطر نام دامنه سایت آنها به این نام در آمده است و نام اصلی آن Go Language می باشد که مناسب برنامه نویسی می باشد . چنانچه از نرم افزار های برنامه نویسی سبک استقبال می کنید این نرم افزار مناسب شما خواهد بود .
نام: go lang
حجم فایل: 120 مگابایت
شرکت سازنده: Go Language
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.14.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، pkg
پلتفرم: ویندوز ، مک ، لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

go lang - v1.14.2

Go is a statically typed, compiled programming language designed at Google by Robert Griesemer, Rob Pike, and Ken Thompson. Go is syntactically similar to C, but with memory safety, garbage collection, structural typing,and CSP-style concurrency. The language is often referred to as "Golang" because of its domain name, golang.org, but the proper name is Go.

لینک دانلود