تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Gorilla Recordings Deep Session Mega Bundle

Gorilla Recordings Deep Session Mega Bundle

یک نرم افزار در زمینه ویرایش صدا و صداگذاری می باشد که توسط استودیو گوریلا رکوردز منتشر شده است . این مجموعه شامل چندین نمونه از موسیقی ها و صداهای مخصوص می باشد و توسط استینز ساخته شده است . در این مجموعه که شامل 3 جلد یا 3 نسخه از مجموعه کارهای منتشر شده گوریلا استودیو می باشد کارها و نمونه های 001 ، 002 و 004 در آن قرار گرفته است که می توانید از آن برای صداگذاری بر روی موسیقی هایتان استفاده کنید . در

نرم افزار Gorilla Recordings Deep Session Mega Bundle

نمونه هایی با الهام از هنرمندان عرصه موسیقی همچون پاتریک تاپینگ ، نیک فانسیولی ، هکتور کووتو ، مت ساساری ، چپ و بال و کدی ، دنیس کروز ، دنی سرانو ، فلشموب ، پیروپا ، داریوش سیروسیان ، میهی پوپوویسیو و بسیاری دیگر ساخته شده است . در این مجموعه حدودا 1 گیگابایتی می توانید انواع نمونه های باس ، درام ، سازهای ضربه ای ، FX ، VX FX و … را پیدا کنید و از آن در نرم افزار هایی نظیر Apple Logic ، Ableton Live ، Tools Pro و … استفاده کنید . در مجموع در Gorilla Recordings Deep Session Mega Bundle بیش از 547 قطعه و نمونه با کیفیت 24 بیتی وجود دارد که می توانید از همه آنها استفاده کنید .
نام: Gorilla Recordings Deep Session Mega Bundle
حجم فایل: 482 مگابایت
شرکت سازنده: Gorila Records
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Gorilla Recordings Deep Session Mega Bundle - Win

Gorilla Recordings are proud to present the collection of 8th Gorilla Samples! Deep Session Mega Bundle contains all 3 volumes of “Deep Session” series by Staniz and is available for 50% off the cumulative price.Sample packs are inspired by artists like Patrick Topping, Nic Fanciulli, Hector Couto, Matt Sassari, Leftwing & Kody, Dennis Cruz, Danny Serrano, Flashmob, Pirupa, Darius Syrossian, Mihai Popoviciu and many others. Collection includes 930 MB of Bass Loops, all kind of Drum Loops, FXs, FX Loops, One Shots, Percussion Loops, Top Loops, Vox FXs and more.

لینک دانلود