تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Graviteam Tactics: Edge of Storm نسخه SKIDROW

Graviteam Tactics: Edge of Storm

بازی استراتژیک که داستان آن به سال دور بر می گردد . در اکتبر 1941 اوضاع در جبهه شرقی برای ارتش سرخ فاجعه بار بود. لنینگراد محاصره شد. نیروهای آلمانی با نام عملیات Typhoon به سمت مسکو حمله کردند. در جنوب بیش از 600 هزار سرباز و افسر جبهه جنوب غربی در نزدیکی کیف محاصره شدند. فرماندهی عالی از ترس تکرار فاجعه کیف ، به جبهه جنوب غربی دستور داد که بین 17 تا 30 اکتبر 80 تا 200 کیلومتر به شرق حرکت کند و منطقه صنعتی خارکوف ، بلگورود و دونتسک را ترک کند. نیروهای مورد حمله 38 A ، که این دستور را انجام می دهند ، تحت فشار 6 A و 17 Wehrmacht در حال عقب نشینی جنگی هستند. از جمله: 169 RD ، 199 RD و 14 TBde که بیش از 50 پرسنل و بیشتر آنها را از دست داده است. از سلاح های سنگین آن در نبردهای قبلی.

بازی Graviteam Tactics: Edge of Storm

شامل شش عملیات جدید ، 190 کیلومتر مربع زمین با دقت احیا شده در جنوب و جنوب غربی خارکوف و سازمان های واحد دقیق تاریخی نبرد است.
نام: Graviteam Tactics: Edge of Storm
حجم فایل: 17.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Graviteam
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SKIDROW
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Graviteam
رمز فایل: www.download.ir

Graviteam Tactics: Edge of Storm - SKIDROW

By October 1941 the situation on the Eastern Front was catastrophic for the Red Army. Leningrad was sieged. German forces launched offensive towards Moscow, called operation Typhoon. In the south, more than 600 thousand soldiers and officers of the South-Western Front got encircled near Kiev.

لینک دانلود