دانلود بازی GROUND BRANCH v04.04.2021 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1400/01/28 نسخه GROUND BRANCH v04.04.2021 - Early Access اضافه شد.

GROUND BRANCH

یک بازی شبیه‌ساز اکشن است که شمارا در نقش یکی از مأمورین ویژه CIA که در بخش عملیات ویژه (Special Activities Center/Special Operations Group (SAC/SOG) در حالت خدمت است قرار می‌دهد. این گروه یکی از سازمان‌یافته‌ترین و قدرتمندترین نیروهای شبه‌نظامی جهان است که عملیات های مختلفی در سرتاسر جهان انجام می‌دهد. گیم پلی بازی بسیار دقیق، حساب‌شده و خشن طراحی‌شده است به‌گونه‌ای که کوچک‌ترین اشتباه محاسباتی با مرگ پاسخ داده خواهد شد. مأموریت‌ها و مراحلی که در آن نقش‌آفرینی خواهید کرد شباهت زیادی به بازی‌های اکشن موجود ندارد بلکه بسیار واقعی‌تر و چالش‌برانگیزتر است. تنها راه موفقیت این است که استراتژی مناسبی تدوین کرده و در روند بازی به آن پای بند بمانید. بازی به‌صورت اول‌شخص است و به شما این امکان را می‌دهد تا همه‌ی ابعاد کاراکتر خود را به دقت زیر نظر بگیرید. گیم پلی بازی و هوش مصنوعی دشمنان به حدی قوی عمل می‌کند که حتی اگر اندکی از بدنتان خارج از سنگر باشد ممکن است در یک‌لحظه کشته شوید. دوربین‌ها و سیستم فیلم‌برداری بازی به‌گونه‌ای تعبیه‌ شده است که به شما این امکان را می‌دهد تا همه‌چیز را زیر نظر بگیرید. شاید بزرگ‌ترین نقطه قوت

 بازی GROUND BRANCH

سیستم ارتقا و شخصی‌سازی پیشرفته آن باشد. در بازی‌های اکشن معمولی، تنها کاری که باید بکنید این است که امتیاز بیشتری کسب کرده تا آیتم‌های بهترین از فروشگاه بخرید. در همین راستا روند ارتقا همیشه مثبت است و با بهبود عملکرد روبه‌رو هستید اما در این عنوان همه‌چیز متفاوت است. ممکن است بهترین تجهیزات را داشته باشید اما اصلاً عملکردتان بهبود نیابد! همیشه دقت کنید که تجهیزات انتخابی دقیقاً مطابق با شرایط و نیازهای محیط باشد و مهم‌تر از همه اینکه با سبک بازی شما در تناسب باشند. به‌عنوان‌مثال اگر دوربین خوبی داشته باشید اما آن را در موقعیت بدی رو تفنگ نصب کنید ممکن است نتوانید به‌خوبی از آن استفاده کنید یا اگر حجم زیادی از اسلحه با خود حمل کنید سرعت خود را از دست خواهید داد.
نام: GROUND BRANCH
حجم فایل: 13.7 گیگابایت
شرکت سازنده: BlackFoot Studios
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: v04.04.2021
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BlackFoot Studios
رمز فایل: www.download.ir

GROUND BRANCH v04.04.2021 - Early Access

In GROUND BRANCH, you will play as the elite paramilitary arm of the CIA's Special Activities Center/Special Operations Group (SAC/SOG) and lead other special operations forces through challenging deniable ops all over the globe. With deliberate, calculated and unforgiving gameplay, GROUND BRANCH aims to be the true rebirth of the tactical realism genre of the late '90s and early 2000s. Powered by Epic's Unreal Engine 4, GB puts the "tactical" back in "tactical shooter"—no compromises.

لینک دانلود