دانلود بازی کامپیوتر HALF DEAD 2 v1.01.2 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/10/12 نسخه HALF DEAD 2 v1.01.2 - Early Access اضافه شد.

HALF DEAD 2

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی Room710Games طراحی و منتشرشده است. شما در این بازی باید به‌عنوان یکی از تحت تعقیب‌ترین و کشنده‌ترین قاتلان کهکشان نقش‌آفرینی کنید. این قاتل به حدی مخوف است که قربانیان او از تعداد کسانی که به خاطر خیانت به امپراتوری اعدام‌شده‌اند بیشتر است. درنهایت، امپراتوری موفق به دستگیری شما می‌شود و به یکی از زندان‌های مخوف فرستاده می‌شوید. در همین حین که مطمئن هستید با مجازات مرگ روبه‌رو خواهید شد شانس دومی به شما لبخند می‌زند! امپراتور قصد دارد برای سرگرمی خودش مسابقات مرگ را ایجاد کند و تمامی زندانیان نیز در آن شرکت دارند. این مسابقات بدین‌صورت است که زندانیان باید با یکدیگر بجنگند و هرکسی که درنهایت زنده ماند و از پس تله‌های موجود در محیط رهایی یافت آزاد خواهد شد. بزرگ‌ترین رقبای شما در

بازی HALF DEAD 2

عده‌ای شورشی به نام شورشیان دموکرات هستند که به‌مراتب از شما نیز بدتر و خونخوارترند! اسلحه‌ها و تجهیزاتی نیز در این اتاق‌های مخوف وجود دارد که می‌توانید خودتان را به آن‌ها مجهز کنید.
نام: HALF DEAD 2
حجم فایل: 1.25 گیگابایت
شرکت سازنده: Room710Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.01.2
نسخه: Early Access
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
منتشر کننده: Room710Games
رمز فایل: www.download.ir

HALF DEAD 2 v1.01.2 - Early Access

You are one of the most bloodthirsty criminals in the galaxy. The number of your victims is almost more than people hanged for the betrayal of the Empire. They caught you, and it seems that you definitely will face death penalty. But the corrupt galactic system gives you a second chance. The Emperor, for his personal pleasure, starts hosting galactic games of survival among the most bloodthirsty killers, and the people who are even worse: democratic rebels.

لینک دانلود