تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Hetman NTFS Recovery v3.5

Hetman NTFS Recovery

نرم افزار کابردی می باشد که اطلاعاتی را که پس از یک حادثه ذخیره سازی از بین رفته اند بازیابی می کند. هارد دیسک های قالب بندی شده و مجدداً تقسیم شده ، پارتیشن های پاک شده ، دیسک های غیرقابل دسترسی یا به سادگی یک دسته از پرونده ها و پوشه های حذف شده توسط برنامه Hetman NTFS Recovery قابل بازیابی مجدد هستند. تا زمانی که مشکل مربوط به NTFS باشد به کمک این برنامه ، می توان هر چیزی  را بازیابی کرد. این ابزار تجزیه و تحلیل جامعی از سیستم فایل انجام می دهد و می تواند کل سطح دیسک را بخواند و به دنبال اطلاعات از دست رفته موجود باشد. علاوه بر این ، پیش نمایش کامل بصری قبل از بازیابی امکان مشاهده انواع مختلفی از اسناد ، تصاویر و غیره را با یک بیننده داخلی فراهم می کند. رابط کاربری به حدی شبیه Windows Explorer است که تا زمانی که متوجه شوید در حال مرور فایل های پاک شده هستید ، هرگز متوجه این تفاوت نخواهید شد. از ویژگی های کلیدی Hetman NTFS Recovery  می توان به توانایی استفاده آسان ,امکان بازیابی اطلاعات خارج از دسترس, پیش نمایش قبل از بازیابی ,امکان ذخیره فایل های بازیابی شده و بازیابی اطلاعات مربوط به انواع هارد درایوها به شرطی که اطلاعات با  سیستم فایل  NTFS قالب بندی شده باشند.، اشاره کرد. این نرم افزار با توجه به حجم مناسبش یکی از بهترین ها در زمینه ریکاوری اطلاعات می باشد و شما به راحتی و با چند کلیک می توانید اطلاعات از دست رفته خود را بازیابی کنید . 

Features of Hetman NTFS Recovery 3:

  • Ease of Use
  • Data Recovery Engine
  • Pre-Recovery Preview
  • Save Files Being Recovered
  • Recover information from hard drives of all types and makes, as long as they are (or were) formatted with the NTFS file system.
نام: Hetman NTFS Recovery
حجم فایل: 49 مگابایت
شرکت سازنده: Hetman Software
ورژن: v3.5
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Hetman NTFS Recovery 3.5

This program restores information that goes missing after a storage accident. Formatted and repartitioned hard drives, deleted partitions, inaccessible disks or simply a bunch of deleted files and folders. It can recover everything as long as the problem concerns an NTFS volume. The tool performs a comprehensive analysis of the file system, and can read the entire disk surface looking for any missing information that might still be available. Moreover, the fully visual pre-recovery preview allows viewing many types of documents, pictures etc. with a built-in viewer. The user interface is so similar to Windows Explorer that you’ll never notice the difference, until realizing you’re browsing through deleted files.

لینک دانلود