دانلود بازی Hike نسخه TiNYiSO برای کامپیوتر

Hike

پیاده روی یک بازی اکتشافی آرامش بخش است که در جنگل های زیبا از مناطق ناشناخته قرار دارد. کشف کنید که جنگل چه نوع اسراری دارد. شما سرانجام فرصتی پیدا کردید که برای اولین بار در سالهای گذشته شهر را پشت سر بگذارید و به یک پیاده روی آرام آخر هفته در وسط ناکجا آباد بروید. در بازی Hike جهان عظیم ناشناخته را کشف کنید و اسرار بیابان را بشناسید . در طول پیاده روی شما سناریوهای مختلف زیادی اتفاق می افتد ، به عنوان مثال رعد و برق و موارد دیگر. در Hike پیاده روی به شما تجربه ای آرام و اکتشافی را ارائه می دهد. ماموریت های مربوط به کمپینگ را در بسیاری از قسمت های جنگل های جادویی کامل انجام دهید. Soundscape of Hike به گونه ای طراحی شده است که برای گوش ها آرام و دلپذیر است ، از جمله موسیقی پس زمینه ، صداهای طبیعی جنگل و موارد دیگر. طول

 بازی Hike

به بازیکن بستگی دارد. پیاده روی بسته به سرعت پیشرفت از نیم ساعت تا یک و نیم ساعت دارد که طول می کشد. تنها با بازی در داستان اصلی ، دستیابی به دستاوردهای پیاده روی بسیار آسان است حتی اگر هنوز هم باید به موارد کمی توجه کنید.
نام: Hike
حجم فایل: 883 مگابایت
شرکت سازنده: Morning Shift Studios
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 8
نسخه: TiNYiSO
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Morning Shift Studios
رمز فایل: www.download.ir

Hike - TiNYiSO

You finally get a chance to leave the city behind for the first time in years and head out for a relaxing weekend hike in the middle of nowhere.
Explore the massive world of unknown and discover the secrets of the wilderness. During your hike a lot of different scenarios happen, for example thunderstorms and such.

لینک دانلود