تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اکشن It Lurks Below v1.01.58 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/10/28 نسخه It Lurks Below v1.01.58 - Portable اضافه شد.

It Lurks Below

یک بازی نقش آفرینی و تلاش برای بقا است که با نمایش از بالا به پایین توسط دیوید برویک عرضه شده است . شما می توانید یک شخصیت سفارشی سازی شده انتخاب کنید تا به وسیله و کمک آن به آنچه در این دنیا در حال وقوع است کمک کنید و دنیا را مورد کاوش قرار دهید . تمامی مناطقی که در دنیای بازی است را به صورت اتفاقی بگردید و آیتم های جادویی که در آن وجود دارد را بردارید و از آنها برای از بین بردن دشمنان و شیاطین استفاده کنید . هیولاهایی که در این بازی وجود دارند بسیار مرگبار هستند و ممکن است شما را به راحتی از بین ببرند اما شما با پیدا کردن آیتم هایی می توانید جلوی آنها بایستید و شر آنها را از این دنیا کم کنید . گرچه بازی It Lurks Below در سبک نقش آفرینی است و بازی های این سبک بسیارند اما در کل این بازی تفاوت های فراوانی با بازی های نقش آفرینی دارد . این بازی دارای شخصیت هایی با کلاس متفاوت است که هر کدام دارای توانایی های منحصر به فردی هستند . اینگونه نوآوری در دیگر ساخته های دیوید برویک مثل دیابلو و دیابلو 2 نیز مشهود است و می توان این بازی ها را نیز مثال زد .

بازی It Lurks Below

دارای هشت کلاش متفاوت شخصیتی است ، مناطق و سطح ها به صورت تصادفی ایجاد می شوند ، مناطق مخفی در دنیای بازی وجود دارد که می توانید آیتم های مناسبی از آنجا پیدا کنید ، رئیسان و هیولاهای بسیار بزرگ و قوی ، سه حالت سختی متفاوت بازی و … می باشد که این ویژگی ها برای یک بازی با چنین حجمی بسیار مناسب است . اکنون فرصت دارید تا با یک شخصیت قهرمان دنیای این بازی را کاوش کنید و هیولاهای آن را نابود کنید تا صلح بار دیگر به دنیا بازگردد . 
نام: It Lurks Below
حجم فایل: 106 مگابایت
شرکت سازنده: Graybeard Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.01.58
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، نقش آفرینی ، تلاش برای بقا
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Graybeard Games
رمز فایل: www.download.ir

It Lurks Below v1.01.58 - Portable

It Lurks Below is a retro-styled, 2D, action-oriented, survival RPG by David Brevik. Create a custom character and choose from several different classes to delve deep into the mysteries of what evil lurks below. Dig down and explore the randomly generated levels, find random items, and combat deadly monsters to get the answers.Though this game looks similar to other games in the genre, it plays very differently. It is a true RPG, with many stats and character classes. It is very reminiscent of other games made by David Brevik such as Diablo, Diablo II .

لینک دانلود