دانلود بازی کامپیوتر Job Simulator نسخه کرک شده Portable

Job Simulator

در دنیایی جریان دارد که در آن ربات ها به طور کامل جایگزین انسان ها در تمام مشاغل شده اند . در این بازی که برای هدست های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus Rift ساخته شده است ، شما باید در نقش یکی از همین ربات ها قرار بگیرید و در شغل های مختلف قرار بگیرید و کار کنید . شما در

بازی Job Simulator

می توانید کارهای متفاوت و جالبی را انجام دهید . می توانید در حرفه هایی که با آن ها آشنا نیستید قرار بگیرید و یاد بگیرید که چگونه در آن به یک فرد ماهر تبدیل شوید . تم بازی بسیار جالب و متفاوت است . در حین انجام کارها یک سری ربات خودکار دیگر نیز به عنوان همکار در کنار شما حضور دارند . شما باید برای استفاده از این بازی از سنسورهای حرکتی هدست واقعیت مجازی خود استفاده کنید تا بتوانید وسایل را برداشته ، جمع کنید ، پرتاب کنید و کارها را انجام دهید . فیزیک این بازی به طور غیر قابل وصفی بسیار رضایت بخش طراحی شده است . شما می توانید قهوه ی مشتریان را دستکاری کنید و در آن مواد دیگری بریزید یا که برای آن ها از سطح زباله غذا بیاورید . آیا حال و حوصله ی تمیز کاری بعد از آشپزی را ندارید ؟ در این بازی هیچ تمیز کاری ای لازم نیست . شما می توانید کارمندان جدیدی را استخدام کنید یا که اخراجشان کنید و همچنین به مشاغل دیگری مانند تعمیر موتورهای اتومبیل بپردازید . شما همچنین می توانید هر چه قدر که بخواهید در شیفت های شب بی پایان بازی به کار کردن بپردازید . توسعه دهندگان برای طراحی گیم پلی این بازی مدت زمان زیادی را بر روی تکنولوژی واقعیت مجازی تحقیق کرده اند تا بهترین نتیجه ی ممکن را به بازیکن ها ارائه بدهند . توسعه دهندگان این عنوان تا به حال موفق به دریافت چند جایزه ی معتبر برای ساخت این بازی شده اند . 
نام: Job Simulator
حجم فایل: 678 مگابایت
شرکت سازنده: Owlchemy Labs
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - واقعیت مجازی - اول شخص - علمی تخیلی - خنده دار
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Owlchemy Labs
رمز فایل: www.download.ir

Job Simulator - Portable

A tongue-in-cheek virtual reality experience for HTC Vive and Oculus Rift + Touch. In a world where robots have replaced all human jobs, step into the "Job Simulator" to learn what it was like 'to job'. Throw a stapler at your boss! Learn to 'job' in four not-so historically accurate representations of work life before society was automated by robots! Use your hands to stack, manipulate, throw, and smash physics objects in an inexplicably satisfying way!

لینک دانلود