دانلود نرم افزار Kotlin v1.3.72 نسخه ویندوز – مک – لینوکس

Kotlin

یک زبان برنامه نویسی می باشد که برای ساخت و تولید نرم افزار هایی مبتنی بر اندروید طراحی شده است . این نرم افزار با اجرا بر روی جاوا و جاوا اسکریپت می تواند انواع کد های مورد نیاز شما برای ساخت نرم افزار یا بازی اندروید را بر طرف نماید . این نرم افزار ابتدا در سال 2011 توسط یک کمپانی روسی به نام Jrtbrain معرفی شد که در مراحل ابتدایی بود و نسخه اصلی آن برای عموم در سال 2016 ارائه شد و در سال 2017 نیز توسط گوگل به عنوان دومین زبان برنامه نویسی معتبر برای اندروید شناخته و معرفی شد . نرم افزار Kotlin توانایی اجرا بر روی ویندوز ، مک و لینوکس را دارد ، همچنین می توان این زبان برنامه نویسی را از طریق وب کد نویسی کرد و کدهار لازم را بدون نصب هیچ برنامه ای نوشت .

نرم افزار Kotlin

سازگاری بالایی با جاوا اسکریپت و java SE 6 دارد که همین عامل باعث شده که برنامه نویسان بیشتری به سمت این نرم افزار کشیده شوند . مزیتی که ازن نرم افزار دارد این است که کدهایی که در جاوا استفاده می شود را به صورت کوتاه شده در خودش جاسازی می کند به همین خاطر خروجی که در این نرم افزار گرفته می شود سازگاری بالاتری خواهد داشت و کد نویسی کمتری را نیاز دارد . اگر به تازگی به سمت کد نویسی برای اندروید گرایش پیدا کرده اید این نرم افزار را به شما توصیه می کنیم ، در ضمن برای نوشتن نرم افزار و بازی برای اندروید 9 به بعد باید آخرین ورژن این نرم افزار را مورد استفاده قرار دهید .
نام: Kotlin
حجم فایل: 130 مگابایت ، 350 مگابایت
شرکت سازنده: Kotlin Language
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.3.72
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز ، مک ، لینوکس
رمز فایل: www.download.ir

Kotlin - v1.3.72

Kotlin is a programming language designed to build and produce Android terminals. By running on Java and JavaScript, this software can solve all kinds of codes you need to build software or Android games. The software was first introduced in 2011 by a Russian company called Jrtbrain, which was in its infancy, and the original version was released to the public in 2016, and in 2017 it was recognized by Google as the second most valid programming language for Android.

لینک دانلود