دانلود بازی شبیه ساز Landlord’s Super v0.2.082 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/10/22 نسخه Landlord's Super v0.2.082 - Early Access اضافه شد.

Landlord’s Super

یک بازی شبیه سازی است که زندگی در دهه 1980 میلادی را در انگلیس تداعی می کند . در طول این سال ها شما باید به آبادانی شهر و روستایی که در آن هستید کمک کنید و خانه ها و دیگر ساختمان های مورد نیاز شهر را بسازید . حال و هوای بازی نیز به شکل فرهنگ قدیمی انگلیس است و شما با شخصیت های متنوع رو به رو می شوید که هر کدام شخصیتی خاص و منحصر به فردی دارند .

بازی Landlord’s Super

در غرب برک لند ، جایی که شما حضور دارید شروع می شود و شما می توانید به انجام بازی در دنیای آن زمان قدم بگذارید و زندگی کنید . گیم پلی کلی بازی به صورت ساخت و ساز خانه است که باید با آجر و سیمان و چهارچوب های چوبی خانه ها و ساختمان ها را بنا کنید . می توانید سیمان ها را مخلوط کنید ، آجرها را جا به جا کنید و بر روی هم بگذارید تا نهایتا خانه ای که نقشه اش را داشته اید احداث کنید . همه چیز به شما و بلندپروازی شما بستگی دارد ، هرچقدر بلند پرواز تر باشید خانه یا ساختمانی زیبا تر خواهید داشت . بازی Landlord’s Super دارای حالت های روز و شب و تغییرات آب و هوایی است . بعضی روزها خیلی کار دارید اما باران یا برف شدیدی می بارد و کار نکردن و وقت گذراندن در کافه ها را ترجیح می دهید . همچنین بازی و اتفاقات آن متاثر از اتفاقات جهانی است و همه چیز به هم متصل است . این بازی با زبان های انگلیسی آمریکایی و انگلیسی بریتینیایی فعال است و می توانید لهجه های متفاوت را بشنوید . 
نام: Landlord's Super
حجم فایل: 323 مگابایت
شرکت سازنده: Minskworks
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v0.2.082
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، مدیریت ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Yogscast
رمز فایل: www.download.ir

Landlord's Super v0.2.082 - Early Access

Landlord's Super, is a First-Person Life-Simulation set in the murky midlands of the British Isle during the polarising years of the 1980s. Build stuff, get drunk, build stuff while getting drunk. Your choice.Explore the fictional county of West Berklands. Interact with a diverse cast of characters, during the polarising years of the 1980s. An honest insight into English Culture .

لینک دانلود