دانلود بازی Lethal League Blaze Nuclear Nourishment outfit for Toxic v1.26 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/22 نسخه Lethal League Blaze Nuclear Nourishment outfit for Toxic v1.26 - Portable اضافه شد.

Lethal League Blaze Nuclear Nourishment outfit for Toxic

جدیدترین بسته الحاقی منتشر شده برای بازی لیگ مرگبار آتش است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Team Reptile طراحی و منتشر شده است. این بسته الحاقی شخصیت جدیدی به هسته اولیه بازی اضافه می‌کند که تاکسیک گرل یا دختر سمی نامیده می‌شود. تاکسیک بسیار بدنام است و با القابی تحت عنوان ملکه دیوارنویسی شاین سیتی از او یاد می‌شود. مهم‌ترین قابلیت و ویژگی تاکسیک یک دست مکانیکی غول‌آسا است که به اسپری‌های رنگی مختلفی مجهز شده است و می‌تواند برای دیوارنویسی و رنگ زنی مورداستفاده قرار بگیرد. همچنین او پیروان زیادی داشته که در اطراف شهر پراکنده‌اند و برای او خبرچینی می‌کنند. ماجرا از این قرار است که تاکسیک با مشاهده استعدادهای سرشار دو شخصیت به نام‌های Dust و Ashe مأموریتی غیرعادی در بیمارستان غربی شهر شاین سیتی آغاز می‌کند تا اطلاعاتی در ارتباط با این دو قبل از بیماری‌شان به دست بیاورد. در طی روند تحقیقات و مشاهده آرشیو بیمارستان، تاکسیک هیچ اطلاعاتی در ارتباط با این دو شخصیت پیدا نمی‌کند اما موفق می‌شود یکسری اطلاعات طبقه‌بندی‌شده و محرمانه در ارتباط با آزمایش‌هایی غیرطبیعی و عجیب پیدا کند. به نظر می‌رسد که این موضوع هیچ ربطی به Dust نداشته باشد اما ردپای یکسری تکنولوژی‌های کمیاب و مخوف تاکسیک را وادار می‌کند تا برای ادامه تحقیقات به انبارهای زیرزمینی جنوب مراجعه کند.

 بازی Lethal League Blaze Nuclear Nourishment outfit for Toxic

دو نوع پوشش کاملاً متفاوت و منحصربه‌فرد برای شخصیت تاکسیک ارائه می‌دهد که Nuclear Nourishment colorway و N. N. Second Opinion colorway نام دارد.
نام: Lethal League Blaze Nuclear Nourishment outfit for Toxic
حجم فایل: 602 مگابایت
شرکت سازنده: Team Reptile
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.26
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Team Reptile
رمز فایل: www.download.ir

Lethal League Blaze Nuclear Nourishment outfit for Toxic v1.26 - Portable

Shine City’s infamous graffiti queen. She sports a huge mechanical arm, loaded with spray cans, which she uses to compete and paint wherever she pleases. Toxic has a network of graffiti writers spread out over the city that give her the lowdown on all the happenings in the streets.

لینک دانلود