تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اکشن و ماجرایی Lithium City نسخه DARKZER0

Lithium City

یک بازی اکشن و ماجرایی است که داستان آن در جایی به نام شهر لیتیومی اتفاق می افتد ، جایی که همه چیز از جراغ های نئونی تشکیل شده است و پر شده از اراذل و اوباش که قصد بر هم زدن نظم دنیای بازی و شهر شما را دارند . حالا وظیفه شما است که در بازی Lithium City از شهرتان دفاع کنید و نگهبانان ، اراذل و اوباش ، هواپیماهای بدون سرنشین و … که به قصد گرفتن جان شما به سمت شما می آیند را نابود کنید . شما باید به آسمان خراش ، بلندترین ساختمان شهر بروید جایی که رئیس همه افراد شرور در آنجا زندگی می کند و او را نابود کنید چرا که او آغاز گر این همه بدختی در شهر بوده است . ویژگی های

بازی Lithium City

بدین شرح است : هر اسلحه ای که سر راهتان است را بردارید و از آن استفاده کنید یا با دستان خالی به جنگ با اشرار بروید ، برای جلوگیری از کشته شدن هر کسی سر راهتان آمد را با هر چیزی که دارید بزنید ، برای پیروزی باید عکل العمل سریع داشته باشید ، دارای 6 مرحله کلی که باید راهتان را از بین آنها باز کنید ، گرافیک بهینه شده 2 بعدی و 3 بعدی تا لذت بازی را دوچندان کند ، هر فصل از بازی دارای موسیقی متن جداگانه و ساخته شده برای بازی می باشد و … . 
نام: Lithium City
حجم فایل: 368 مگابایت
شرکت سازنده: Nico Tuason
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Nico Tuason
رمز فایل: www.download.ir

Lithium City - DARKZER0

Fight, shoot, and dash your way through the dark and vibrant world of Lithium City. Take on armed guards, erratic thugs, and mindless drones as you make your way higher and higher up the towering neon skyscrapers. At the highest point, your deadliest opponent awaits... .

لینک دانلود