دانلود بازی کامپیوتر Locked Up نسخه کرک شده PLAZA

Locked Up

یک بازی ترسناک اول‌شخص است که با کمک علم روانشناسی محیطی بسیار ترسناک و هیجان‌انگیز برای بازیکنان خلق کرده است! بازی شما را در محیط‌های بسته‌ای قرار می‌دهد که باید با کمک احساسات و قدرت شهود خود راهی برای خارج شدن و تغییر دادن جنبه‌های بخصوصی از محیط پیدا کنید. داشتن روحیه اکتشافی و کنجکاوی از اهمیت بالایی برخوردار است و ضامن موفقیت شما در بازی خواهد بود. توجه به بخش‌های کوچک و جزئیات بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و در درک روند داستانی بازی کمک‌های شایانی می‌کند. هر چه بیشتر در بازی غرق می‌شوید تنش‌ها و کشمکش‌ها افزایش می‌یابد تا جایی که شما را به حالت جنون و دیوانگی می‌رساند. داستان بازی و طرح‌واره‌ی آن به صورت خطی به بازیکن ارائه نمی‌شود بلکه با کمک یادداشت‌هایی که در محیط وجود دارد با داستان بازی آشنا خواهید شد. محیط

بازی Locked Up

یک خانه مخروبه است که مدتی قبل وقایع و اتفاقات فجیعی را تجربه کرده است. به منظور بازیابی هویت و حافظه ازدست‌رفته، باید برای مدت‌ها در راهروهای این خانه سرگردان بمانید تا رازهای پشت پرده این خانه‌ی مخوف را کشف کنید. صبر و حوصله از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا که درهای قفل‌شده خانه به‌مرور باز خواهند شد و خاطرات ترسناکی که پشت آن حضور دارد را لمس خواهید کرد! داستان بازی از طریق محیط به بازیکن ارائه می‌شود به‌گونه‌ای که هر چیزی در محیط حرفی برای گفتن دارد.
نام: Locked Up
حجم فایل: 4.3 گیگابایت
شرکت سازنده: EMIKA_GAMES
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: EMIKA_GAMES
رمز فایل: www.download.ir

Locked Up - PLAZA

IMPORTANT NOTE: the Player assumes the role of the main character, relying on their intuition. The main focus of the game is on exploring the environment in a closed space, which will change after interacting with it. It is important to carefully study the details of the game. The tension will increase over time, creating the effect of insanity. The plot is revealed not linearly, almost without notes in the game world.

لینک دانلود