دانلود بازی M.E.A.T. RPG Build 6259228 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/12 نسخه M.E.A.T. RPG Build 6259228 - Portable اضافه شد.

M.E.A.T. RPG

یک بازی RPG با پیکسل هنری است ، که در یک فضای ترسناک علمی تخیلی به بازی می پردازید و سبک آن پس از کلاسیک های سبک دهه 1990 است. داستان سر کولیگان ، کهنه سرباز جنگ داخلی را بیاموزید ، که تصمیم می گیرد با ماده شومی که شهر خود را به آرامی به بهم بریزد مقابله کنید و منطقه و ساکنان آن را نجات دهید. خود را در آب و هوای اواخر قرن نوزدهم کانادا غرق کنید ، کاملاً تحت کنترل . با سر کولیگان ، که پس از بازگشت از جنگ داخلی در شهر واشاگامی مستقر شد ، جایی که معدن خود را اداره می کرد و زندگی یک بزرگوار محلی را بر عهده داشت ، ملاقات کنید. با این حال ، حوادث روز بدشانسی ، زمانی که شهر به دلیل یخبندان شدید و بارش شدید برف ، جهان را جدا کرد ، آرامش او را برهم زد. به زودی ، همه شهروندان از گرسنگی و ماده مرموز ظاهر شده در منطقه Telestarion رنج می برند. تماس با آن ماهیت نه تنها مردم بلکه اشیا را نیز تغییر می دهد. سر کولیگان باید رمز و راز یک موضوع ناشناخته را حل کند و شهر خود را نجات دهد. در بازی M.E.A.T. RPG عمل در یک جهان باز اتفاق می افتد و به شما بستگی دارد که قهرمان کجا خواهد رفت. با این حال ، به یاد داشته باشید که اقدامات خود را هوشمندانه برنامه ریزی کنید ، سیستم روز و شب نه تنها در دسترس بودن وظایف بلکه در سطح مخالفان شما نیز تأثیر می گذارد. با تشکر از گزینه های گفتگوی گسترده ، شما همچنین تصمیم خواهید گرفت که عمل چگونه پیش خواهد رفت. شما برای یادگیری کل داستان حداقل به 10 ساعت زمان نیاز دارید ، اما لذت به همین جا ختم نمی شود. علاوه بر خط اصلی داستان ، بسیاری از کارهای اضافی و همچنین حالت های رومینگ رایگان و بازی چدید در انتظار شما هستند که به شما این امکان را می دهد تا دنیای Washagami را بهتر بشناسید و از هر گوشه این مناطق گیج کننده دیدن کنید. M.E.A.T. RPG همانطور که شایسته یک RPG کلاسیک است ، سیستم توسعه شخصیت بر اساس آمار است. انجام ماموریت ها ، کشتن حریفان یا آموزش روی هیولاهای مجاور به شما امکان می دهد تجربه کسب کنید و شخصیت خود را رشد دهید. شبکه گسترده ای از مهارت های منحصر به فرد ، انتخاب گسترده ای از سلاح هایی که در اختیار شماست ، اقلام مختلف و مخالفان مختلف این امکان را برای همه فراهم می کند که به روشی جداگانه به جنگ نزدیک شوند.

 بازی M.E.A.T. RPG

اولین قدم در سفر ما است ، گام بعدی گسترش بازی با حالت همکاری و هدف نهایی خواهد بود. ویژگی های اصلی بازی M.E.A.T. RPG : دنیای باز ، آب و هوای فرقه کلاسیک ها از دهه 1990 ، گزینه های گسترده برای گفتگو ، یک سیستم جنگی جذاب با یک شبکه مهارت گسترده ، سلاح ها ، وسایل و هیولاهای منحصر به فرد.
نام: M.E.A.T. RPG
حجم فایل: 368 مگابایت
شرکت سازنده: Trippin Bears
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: Build 6259228
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی ، RPG
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Trippin Bears
رمز فایل: www.download.ir

M.E.A.T. RPG Build 6259228 - Portable

M.E.A.T. is a pixel art RPG game in a horror sci-fi setting, with renowned fight, movement and character development systems. Unravel the mystery of a sinister substance and become the hero of a small Canadian city during the Gold Rush era.

لینک دانلود