دانلود بازی Mad Games Tycoon 2 v2021.02.27a نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/12/13 نسخه Mad Games Tycoon 2 v2021.02.27a - Early Access اضافه شد.

Mad Games Tycoon 2

در سال 1976اتفاق می افتد. چند انقلابی تصمیم گرفتند صنعت سرگرمی را به دست بگیرند. شما هم یک قدم پر از ریسک را بردارید و کمپانی بازی سازی خود را در یک دفتر کوچک و خیلی معمولی پیدا کنید! در

بازی Mad Games Tycoon 2

استودیوی بازی خود را با دفاتر ، امکانات تولید و اتاق های سرور بسازید. برای افزایش اعتبار و جذب بهترین کارمندان این صنعت ، اشیای تزئینی را در دفاتر خود قرار دهید. مراقب آلودگی ، گرما و فرصت های شغلی دیگر که در کمین کارکنان شماست باشید. بهترین استودیو ها را بخرید و به تولید کننده برتر بازی ها و کنسول های رایانه ای تبدیل شوید! با Mad Games Tycoon 2 شما گزینه های بی شماری برای توسعه بازی رویاهای خود دارید. از یک ماجراجویی متنی ساده گرفته تا بازی های گران قیمت. بازی هایی را برای ناشران پردرآمد تولید کنید یا بازی هایی را از این رقابت تولید و توزیع کنید. آیا می خواهید بازی های خود را در همه کنسول ها منتشر کنید ، یا می خواهید موفقیت انحصاری بعدی را برای موفق ترین کامپیوتر خانگی ایجاد کنید؟ چشمگیرترین کنسول نسل بعدی را طراحی کنید و بازار سخت افزار را در اختیار بگیرید. اگر از عاقه مندان به بازی های استراتژیک و شبیه ساز هستید این بازی را از دست ندهید.
نام: Mad Games Tycoon 2
حجم فایل: 270 مگابایت
شرکت سازنده: Eggcode
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v2021.02.27a
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز / استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Eggcode
رمز فایل: www.download.ir

Mad Games Tycoon 2 v2021.02.27a - Early Access

Start your own game development studio in 1976. Build your own offices, production facilities and server rooms. Develop the games of your dreams and produce the next next-gen console. Rise from a small garage company to a huge corporation.

لینک دانلود