دانلود بازی Magia X Build 6291747 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/12 نسخه Magia X Build 6291747 - Portable اضافه شد.

Magia X

یک بازی اکشن با شکوه و دوبعدی است که در سال 2020 که توسط Superacid, Manlev Games برای پلتفرم ویندوز طراحی و منتشر شده است در Magia X  شخصیت های منحصر به فرد ، ماجراهای نفس گیر و دنیای گرم و پاستلی رنگ در انتظار شما هستند.فانتزی برای شما چه معنایی دارد؟ آیا این یک ماجراجویی هیجان انگیز در یک دنیای جدید پر جنب و جوش است؟با شخصیت ها و موجوداتی فراتر از وحشی ترین تصور خود روبرو می شوید؟ یا پیوستن به قهرمانان شجاع در سفری برای تغییر سرنوشت جهان خود؟فانتزی شما هر چه باشد ، آن را با Magia به واقعیت تبدیل کنید!دارای تصاویر زیبا ، مناظر جذاب ، موجودات مرموز و یک ماجراجویی نفسگیر با قهرمانانی فراموش نشدنی.شما در

بازی Magia X

باید جستوجو و کاووش کرده با انواع موجودات مرموز بجنگید تا اسرار این دنیای شگفت انگیز را پیدا کنید در این بازی چندین شخصیت به نام های مورگان فون شیل ، لتا وینیس ، کالیرا ، آیدن روتران حضور دارند که هرکدام از ویژگی های خاص خود چه در زمینه مبارزه و چه در جادو برخوردارند آشکار شدن رمز و راز Magia ، در مورد زمینه های متنوع هر شخصیت اطلاعات بیشتری به شما خواهد داد.
نام: Magia X
حجم فایل: 1.57 گیگابایت
شرکت سازنده: Superacid, Manlev Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
ورژن: Build 6291747
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن , ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Superacid
رمز فایل: www.download.ir

Magia X Build 6291747 - Portable

The Real Fantasy 2D Action, Magia X. Splendid actions beyond the limits of 2D, unique characters, breathtaking adventures, and warm pastel-colored world awaits you. Stimulate your action urges.

لینک دانلود