تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Memory نسخه کرک شده DARKSiDERS

Memory

یک بازی معمایی داستان محور است که داستان‌هایی سرگرم‌کننده از گذشته تاریک شهری به نام Woodland Park بیان می‌کند. شخصیت اصلی بازی دختری به نام آلیسا (Alicia) است که قصد دارد برای تعطیلات تابستانی به دیدار مادربزرگش برود. او پس از رسیدن به شهر Woodland Park با رازها و حقایق تلخ و وحشتناکی از گذشته‌ی این شهر روبه‌رو می‌شود که ساکنان شهر قصد فراموشی آن‌ها را دارند. شما باید در گوشه و اطراف این شهر بگردید و به خاطرات و داستان‌هایی که در ارتباط با گذشته‌های تاریک وجود دارد گوش فرا دهید. در طی روند

بازی Memory

علاوه بر خاطرات اهالی شهر، با پیام‌های رادیویی قدیمی و معماهایی روبه‌رو خواهید شد که به روشن شدن رازهای پشت پرده کمک خواهند کرد. هرکدام از اهالی این شهر کوچک دارای زاویه دید خاصی نسبت به گذشته هستند و داستان را به‌گونه‌ای منحصربه‌فرد برایتان بازگو خواهند کرد. با گوش دادن به هر کدام و مقایسه داستان‌ها در نهایت به تصویری کلی از گذشته‌ی شهر دست خواهید یافت. بعضی از داستان‌ها غلط و بعضی دیگر تحریف شده‌اند و تنها کسی که می‌تواند این داستان‌ها را از هم جدا کرده و در نهایت به درک درست گذشته نائل گردد شما هستید. 
نام: Memory
حجم فایل: 1.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Soft Paw Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Soft Paw Studio
رمز فایل: www.download.ir

Memory - DARKSiDERS

Memory is a strange and interesting thing. It is never complete, and often deviates from the truth. A memory can shift, change, grow and contract, all while being filtered by the mind’s perspective of reality.

لینک دانلود