تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واحد فلزی Metal Unit v09.11.2020 نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/09/20 نسخه Metal Unit v09.11.2020 - Early Access اضافه شد.

Metal Unit

داستانی تراژدیک از جهانی آخرالزمانی روایت می‌کند که بشریت بر لبه ی تیغه ی انقراض قرار دارد و عده‌ی کمی از انسان‌ها زنده مانده‌اند. شخصیت اصلی بازی یکی از معدود بازماندگان است که جوانا (Joanna) نام دارد. او در حال مبارزه با ماشین‌ها و هیولاهایی است که زمین را غصب کرده‌اند و قصد دارد هر چه زودتر کنترل سیاره خاکی را پس گرفته و بشریت را احیا کند. کره‌ی زمین و ساکنان به‌حق آن از همه طرف موردحمله قرار گرفته‌اند. موجودات باستانی از اعماق زمین سر برمی‌آورند و بیگانگان نیز از فضا در حال ارسال نیرو هستند. جوانا از قابلیت‌ها و امکانات لباس محافظی به نام M-Unit بهره‌مند است که او را به انجام کاری‌های خارق‌العاده‌ای قادر می‌سازد. او در کنار انگیزه والایی که برای نجات زمین دارد انگیزه‌ها و خصومت‌های شخصی نیز دارد. خواهرش به او خیانت کرده و با بیگانگان دست‌به‌یکی شده است تا زمین را نابود کند. او قصد دارد در اولین فرصت پیش‌آمده از خواهر خائنش انتقام بگیرد. سیستم مبارزاتی

بازی Metal Unit

در عین سادگی بسیار کاربردی است. شما قادرید تا با حرکات سریع از تیرها و نیروهای دشمن جا خالی داده و یا با ضربات پشت سر هم سیستم کمبو را فعال کرده و در نتیجه خسارت بیشتری وارد کنید. اسلحه‌ها و تجهیزات شما از تنوع قابل قبولی برخوردار بوده و دست شما در انتخاب کاملاً باز است. محیط بازی بسیار وسیع است و دو انتخاب بسیار مهم ارائه می‌دهد. انتخاب اول، استفاده از مسیرهای زیرزمینی است. در زیرزمین آیتم‌هایی پنهان‌شده است که در صورت جمع‌آوری آن‌ها امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد. انتخاب دوم و ساده‌ترین انتخاب، حرکت کردن روی سطح زمین است. روی سطح زمین آیتم ویژه‌ای وجود ندارد اما با روند داستانی بازی و شخصیت‌های آن بیشتر آشنا خواهید شد. تصمیمات شما در بازی بسیار مهم است و روابط شما با دیگران و مهم‌تر از همه نتیجه نهایی بازی را شکل می‌دهد. 
نام: Metal Unit
حجم فایل: 333 مگابایت
شرکت سازنده: JellySnow Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: v09.11.2020
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: NEOWIZ
رمز فایل: www.download.ir

Metal Unit v09.11.2020 - Early Access

Metal Unit tells a tragic story of human survivors and their battle against monsters and machines to regain control of their planet.

لینک دانلود