تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Mindvalley – Duality Upgrade your Energy Self

Mindvalley Duality Upgrade your Energy Self

چگونه می توان دوباره با سیستم انرژی خود ارتباط برقرار کرد و برای ایجاد زندگی فوق العاده از آن استفاده می کنیم. برنامه Duality با شفادهنده انرژی تحسین شده جفری آلن شما را از طریق یک مرحله بصری گام به گام برای اتصال مجدد با سیستم انرژی طبیعی خود راهنمایی می کند. این برنامه برای افرادی است که می فهمند آنها چیزی فراتر از بدن فیزیکی خود دارند ، که یک قسمت انرژی آگاهانه برای خودشان وجود دارد بخشی از ما که سیستم مدرسه ما هرگز نحوه استفاده را به ما یاد نداد. دوگانگی به شما می آموزد که از جنبه پرانرژی بدن دوتایی خود برای عملکرد بهتر در این دنیا استفاده کنید. این منجر به سلامتی بیشتر ، افزایش مهارت های معنوی ، سطح آگاهی بالاتر و توانایی عملکرد موثرتر در جهان می شود. تصور کنید زندگی خود را با یک بازو ، پشت به پشت گره خورده و به عنوان یک دست در دنیا کار می کنید. تصور کنید که بازوی دوم شما به طور ناگهانی آزاد شود. این همان احساسی است که وقتی شروع به یادگیری استفاده از بدن انرژی خود می کنید که جامعه ما مدتهاست ما را سرکوب می کند. زیبایی این روند در سادگی آن است شما به هدیه ، استعداد یا تجربه بهبود انرژی خاصی احتیاج ندارید. در عوض ، شما فقط اجازه می دهید خود جفری شما را در روند کار راهنمایی کند ، زیرا او ماهیت و پتانسیل واقعی شما را بطور منظم بیدار می کند. برنامه Duality همراه با ابزارهای لذت بخش و آسان برای استفاده است که بلافاصله شما را با طبیعت پرانرژی خود هماهنگ می کند و به نوبه خود هر زمینه از زندگی شما را ارتقا می بخشد. موارد استفاده از آنها از بین بردن بلوک های انرژی ، کشف قطب نمای داخلی شما ، برقراری ارتباط انرژی با خود و دیگران و موارد دیگر است. فقط در طی 8 هفته کوتاه ، به زیبایی با اصل اصلی دوگانه خود هماهنگ می شوید: یک هماهنگی کامل بین فیزیکی و انرژی. تسلط نفس گیر توانایی ها و قدرت هایی که هرگز نمی دانستید که دارید. و احساسی از یکپارچگی و یکرنگی که با کلمات قابل توضیح نیست. جفری آلن که یک مهندس تجارت و انرژی درمانی است ، به افراد بی شماری کمک کرده است تا با تقویت عقل و شهود اعتماد به نفس خود را بهبود بخشند ، روابط خود را بهبود بخشند ، معنی و هدف خود را پیدا کنند و زندگی رویاهای خود را نشان دهند. علاقه واقعی او معنویت ، انرژی درمانی و شهود بود و در حالی که جفری سالها به طور گسترده آموزش دیده بود ، نمی توانست تصور كند كه حرفه پردرآمد خود را به خاطر چیزی خارج از حد معمول بگذارد. دوگانگی بخشی از مأموریت جفری برای ارتقا consciousness آگاهی جهانی با بیدار کردن هر یک از ما به خود پرانرژی است احساس عمیق تر از هدف ، خود درمانی ، فراوانی و ارتباط درون ما را شعله ور می کند.
نام: Mindvalley - Duality Upgrade your Energy Self
حجم فایل: 13.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Mindvalley
تاریخ انتشار: 1399/10/25
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 17 ساعت و 38 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Mindvalley - Duality Upgrade your Energy Self

This program is for people who understand that they are more than just physical body, that there is a conscious energetic part to themselves — a part of us that our schooling system never taught us how to use.
Duality teaches you to use the energetic side of your dual body to function better in this world. It leads to greater health, increase in your spiritual skills, higher levels of awareness and the ability to function more efficiently in the world.
Imagine living your life with one arm, tied behind your back, functioning as a one handed person in the world. Imagine if your second arm was suddenly released. This is how it feels like when your start to learn to use your energy body which our society has taught us to suppress for so long

لینک دانلود