تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Moon Landing: The Lost Tapes

Moon Landing: The Lost Tapes

فیلم مستند محصول سال 2019 میباشد . در شانزدهم ژوئیه 1969 ، جهان با تماشای سه فضانورد ، آپولو 11 غیرممکن را تماشا می کند: سوار شدن در یک موشک کنترل شده از سیاره زمین ، بر روی سیاره دیگری و برگشت به خانه . در حالی که این ماموریت نه روزه ادامه می یابد ، صداهای فضانوردان برای کنترل ماموریت ضبط می شود و هر لحظه خطرات جدید ، تصمیمات جدید و شگفتی های جدید را آشکار می کند . برای اولین بار در تلویزیون ، فیلم مستند Moon Landing: The Lost Tapes صداهای ضبط شده قبل و بعد از ماموریت ، به همراه فیلم و عکسهای نادر استفاده می کند .

فیلم مستند Moon Landing: The Lost Tapes

شبهات و ترس های فضانوردان را هنگام ایستادن در آستانه تاریخ نشان می دهد . این مأموریت تقریباً دو بار متوقف شد ، زیرا خدمه با هشدار مرموز در فضاپیما روبرو شدند و سطح سوخت به طرز خطرناکی پایین آمد . آمریکایی ها تنها کسانی نبودند که ماه ژوئیه سال 1969 برای سفر به ماه تلاش کردند … اتحاد جماهیر شوروی نیز در آنجا بود . رئیس جمهور نیکسون قبلاً سخنرانی را برای مرگ احتمالی فضانوردان برای مأموریت در ماه آماده کرده بود . در پنجاهمین سالگرد شگفت انگیزترین دستاورد ناسا ، Moon Landing: The Laps Tapes داستان واقعی باورنکردنی بزرگترین جهش بشر را فاش می کند .
نام: Moon Landing: The Lost Tapes
حجم فایل: 450 مگابایت
تاریخ انتشار: 2019
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 60 دقیقه
فرمت فایل: mkv
رمز فایل: www.download.ir

Moon Landing: The Lost Tapes

On July 16, 1969, the world watches as the three Apollo 11 astronauts attempt the impossible: to ride a controlled explosion off Planet Earth, land on another celestial body and return home.

لینک دانلود