معرفی بازی آقای آماده Mr. Prepper

Mr. Prepper

یک بازی در سبک شبیه سازی و ماجراجویی می باشد که شما باید در این بازی خودتان را برای یک جنگ هسته ای اماده کنید . شما برای زنده ماندن در این بازی باید یه پناهگاه در زیر زمین برای خود بسازید و سعی کنید همه مایحتاجتان را در این پناهگاه ذخیره کنید تا در صورت نیاز بتوانید به موقع اقدام کنید . شخصیت شما در بازی چون فکر می کند که آزادی که قبلا در کشورش داشته است دیگر ندارد تصمیم به فرار از این سرزمین گرفته است . محیط بازی Mr. Prepper  به این صورت است که شما باید دستگاه ها ، صنایع دستی ، مزارع ، گلخانه ها ، ابزارها ، وسایل نقلیه و… را که به زنده بودن شما کمک می کند پیدا کنید و همه آنها را جمع کنید و همچنین در این بازی می توانید با همسایگان خود تجارت کنید تا آن چیزی که لازم دارید را از این طریق با آن ها معامله کنید و وسایل مورد نیاز انها را بدهید و آن چیزی که نیاز دارید را بگیرید ، مراقب پلیس مخفی باشید آن ها نمی خواهند شما فرار کنید و می خواهند شما را تحت کنترل خود قرار دهند . برخی از ویژگی های

بازی Mr. Prepper

بدین شرح است : شما در این بازی باید از دولت اطاعت کنید تا از بین نروید ، اما قهرمان ما در این بازی تصمیم گرفت که با آن ها مخالفت کند تا از این زندگی سخت خارج شود درنتیجه تنها راه او برای پنهان کردن برنامه ها و اقدامات خود ساخت یک پناهگاه در زیر زمین است که برای ساختن آن به وسایلی که احتیاج دارد که به آن ها دسترسی ندارد شما باید به او کمک کنید تا آن ها را پیدا کند و … . راز موفقیت شما در این بازی داشتن آرامش و عادی جلوه دادن همه چیز است تا به صورت مخفیانه بتوانید مخفیگاهتان را بسازید و آن را تمام کنید و همه آنچیزی که برای فرار از این سرزمین لازم است را آماده کنید تا در موقع مناسب از آنها استفاده کنید . 
نام: Mr. Prepper
شرکت سازنده: Rejected Games Sp. z o.o
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir

Mr. Prepper

Mr. Prepper is the guy who lives in a country which once was the land of freedom but step by step its government changed everything. If you don't obey - you disappear. Be as they want you to be or be gone. Our hero decided to oppose, to get out of this delusion of life. The only way for him to hide his plans and his doings is to build an underground shelter and construct a machine that helps him change this situation. But he will need materials, materials so rare in this world - help him get them, help him break the status quo.

لینک دانلود