تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر NEOVERSE کرک شده نسخه CODEX

NEOVERSE

بازی زیبا و خارق العاده ای است که از ماجراهایی با چالش های فراوان و هیجان انگیز تشکیل شده است . این بازی که در سبک استراتژیک ، اکشن و قرار دادن کارت می باشد مهارت شما را به عنوان بازیکن به چالش می کشد . وظیفه شما در این بازی نجات کره زمین با 3 قهرمان اصلی ، در بازی است . بشر در خطر گونه های عجیب و شیطانی است که به سمت آنها حمله کرده اند و حالا شما به عنوان قهرمان باید با آنها مقابله کنید و آنها را شکست دهید تا بتوانید بشر و کره زمین را نجات دهید . از دیگر  امکانات بازی NEOVERSE است که : 3 شخصیت اصلی و شگفت انگیز که هر کدام دارای قدرت های منحصر به فردی است ، بیش از 300 کارت استراتژیک که به وسیله آن می توانید قدرت های بیشتری به شخصیتتان بدهید و دشمن را راحت تر شکست دهید ، بیش از 70 هیولا و موجود عجیب که باید با آنها مبارزه ای تن به تن داشته باشید و آنهارا شکست دهید ، 100 مهارت که می توانید به مرور بر هر کدام از آنها استاد شوید وقدرت ویژه و زیادی به دست آورید ، امکان قرار دادن بازی بر روی حالت سخت که چالش بازی را برای شما بیشتر می کند و … . در

بازی NEOVERSE

تنها چیزی که نیاز دارید دقت است چرا که با وجود تعداد کارت کافی و مهارت بالا و منحصر به فرد شخصیت های درون بازی شما امکان مبارزه با هر دشمنی را به راحتی به دست می آورید اما اگر دقت نکند و حمله های مناسبی انجام ندهید شکست خواهید خورد . بهترین کار استفاده مناسب از کارتهایی است که در اختیار شماست ، همچنین امکان ترکیب کارتها و حمله های ترکیبی نیز در بازی وجود دارد . هر هیولا الگوی حمله متناسب با خودش را دارد و در نتیجه نوع حمله و دفاع منحصر به فردی لازم دارد تا بتواند شکست بخورد .    
نام: NEOVERSE
حجم فایل: 1.96 گیگابایت
شرکت سازنده: Tinogames Inc
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، اکشن ، کارت
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Tinogames Inc
رمز فایل: www.download.ir

NEOVERSE - CODEX

Neoverse is a beautiful, fantastic game consisting of adventures with thrilling challenges. It is a strategic, action, rogue-lite, deck building game that will test the player’s skill. Start an adventure with unique heroes to save the world along various timelines.

لینک دانلود