تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار NET Core. v3.1 ویندوز-مک

NET Core.

نام یک نسخه مستقل و cross-platform می باشد که برای ساخت و توسعه وب سایت ، سرویس ها ، نرم افزار های کنسول به کار می رود و به شما امکان می دهد تا بتوانید از چندین زبان برنامه نویسی مانند C#, F#,Visual Basicو ویرایشگر متن و کتابخانه های مختلف برای ساخت نرم افزار های مختلف برای گوشی های هوشمند ، سیستم عامل ویندوز ، بازی و یا حتی اینترنت اشیا استفاده نمایید. نرم افزار NET Core. همچنین توانایی اجرا شدن بر روی تمامی سیستم عامل ها و نسخه های دیگر نرم افزار NET. را به کمک پشتیبانی از یک API قدرتمند و یکپارچه دارا می باشد. نرم افزار NET Core. همچنین با دارا بودن کتابخانه های بسیار حجیم و قدرتمند با بیش از 90,000 بسته به شما امکان افزایش قابلیت های نرم افزار را در هنگام کد نویسی و توسعه نرم افزار فراهم می کند و دست شما را در اضافه کردن قابلیت های مختلف درون نرم افزار باز می گذارد که منجر به توسعه نرم افزاری قدرتمند و دقیق و سریع می شود.

ویژگی های نرم افزار NET Core. :

توانایی ساخت microservices مستقل به منظور سوار شدن بر روی سیستم عامل Docker

توانایی ساخت نرم افزار های نسخه وب ، و سرویس های مخصوص برای سیستم عامل های مختلف

توانایی افزودن الگوریتم های بصری ، پردازش صدا ، مدل های پیش گویی به نرم افزار های در خال توسعه

ساخت نرم افزار هایی برای اینترنت اشیا برای سیستم های تک برد مانند Raspberry Pi

توانایی ساخت نرم افزار برای سیستم عامل های iOS, Android و ویندوز ، توانایی توسعه بازی های 2 و 3 بعدی برای تمامی پلتفرم ها

نام: NET Core.
حجم فایل: 211 مگابایت
شرکت سازنده: microsoft
ورژن: v3.1
نسخه: 32 بیتی و 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe,pkg
پلتفرم: ویندوز،مک
رمز فایل: www.download.ir

NET Core. v3.1

.NET is a free, cross-platform, open source developer platform for building many different types of applications. C# is a simple, modern, object-oriented, and type-safe programming language. F# is a cross-platform, open-source, functional programming language for .NET. It also includes object-oriented and imperative programming.

لینک دانلود