دانلود بازی کامپیوتر Neversong نسخه کرک شده PLAZA

به روز رسانی :

1399/03/01 نسخه Neversong - PLAZA اضافه شد.

Neversong

یک بازی اکشن و ماجرایی دوبعدی است که در سال 2020 و توسط Atmos Games و Serenity Forge طراحی و منتشر شده است. کارگردان هنری این عنوان جذاب توماس براش است که سابقه درخشانی در زمینه طراحی بازی‌های دوبعدی مشابه دارد و از جمله مهم‌ترین آثار او می‌توان به Pinstripe اشاره کرد. شخصیت اصلی بازی Neversong کودکی به نام پیت (Peet) است که به مدت ده سال در کما بوده است. بعد از به شون آمدن او متوجه می‌شود که تقریباً همه‌چیز به طور مرموزی تغییر کرده و دوست صمیمی او به دلایل نامعلومی به تیمارستان فرستاده شده است و اصلاً اوضاع خوبی ندارد. بزرگ‌ترها و والدین پیت به‌طور مستمر برای او مشکل درست می‌کنند و با گذر زمان رفتارشان خشن‌تر می‌شود. در نهایت پیت تصمیم می‌گیرد تا بر خلاف همه‌ی محدودیت ها، ماجراجویی‌های ترسناکی به اعماق تیمارستان آغاز کرده و دوستش را نجات دهد. در گیرودار این وقایع و ماجراجویی‌ها، پیت با حقایق و عجایبی روبه‌رو می‌شود که ریشه در ده سال پیش دارد.

بازی Neversong

به صورت بخش به بخش و در قالب 6 مرحله کاملاً مجزا به بازیکن ارائه می‌شود. محیط اصلی بازی تیمارستان بلک فورک (Blackfork) است که مملو از محیط‌های ترسناک و موجودات عجیب‌وغریب است. در طی روند بازی با موجودات، هیولاها و بأس فایت های ترسناکی روبه‌رو خواهید شد. تنها اسلحه شما در مواجهه با این موجودات یک چوب بیس‌بال کهنه است! موسیقی زمینه بازی بر پایه ساز پیانو طراحی شده و هارمونی بسیار زیبایی با گیم پلی ایجاد می‌کند. 
نام: Neversong
شرکت سازنده: Atmos Games و Serenity Forge
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Serenity Forge
رمز فایل: www.download.ir

Neversong - PLAZA

Upon waking from a coma, Peet's girlfriend is nowhere to be found. Thomas Brush, creator of Pinstripe, invites you to investigate the screams coming from the heart of Blackfork Asylum, the increasingly violent behavior of the grown-ups, and the strange truth about Peet's past in this hauntingly dreamlike fable. Discover what's lurking beyond the doorbell in this strange tale that started almost a decade ago.

لینک دانلود