تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Observer System Redux v1.1.35 نسخه CODEX/GOG

به روز رسانی :

1399/08/28 نسخه Observer System Redux v1.1.35 - GOG اضافه شد.

Observer System Redux

یک بازی ماجرایی با جهان سایبرپانک است که در سال 2020 و توسط Bloober Team, Anshar Studios و Bloober Team SA طراحی و منتشر شده است. بازی شما را به سال 2084 میلادی برده و پیش‌نمایشی از آینده تاریک و سیاه بشریت به شما ارائه می‌دهد. آینده بر خلاف انتظارات و امیدهای همگان بسیار تاریک‌تر و وحشتناک‌تر از چیزی است که بشر آن را متصور بود! در ابتدای امر، یک مریضی دیجیتالی توسط تکنولوژی مخربی به نام نانوفاژ پخش شد که صدها نفر از ساکنان زمین را کشته و پشته‌ای از جنازه از خود به جای گذاشت. نانوفاژ یک تکنولوژی جدید و قدرتمند بود که به منظور ارتقای سطح ذهنی و جسمی انسان‌ها به صورت کاملاً بیولوژیکی مورد استفاده قرار می‌گرفت. در ابتدای آزمایش‌ها این پروژه موفقیت‌آمیز به نظر می‌رسید اما پس از مدتی شکست آن آشکار شد. بعد از این اتفاق، قدرت‌طلبی‌ها در دو بلوک شرق و غرب شدت گرفت. این قدرت‌طلبی‌ها باعث شد تا آتش جنگی همه‌جانبه افروخته ‌شده و بشریت برای همیشه در تاریکی محض آن فرو رود. این جنگ باعث شد تا قدرت دو طرف تحلیل رفته و متزلزل شوند. در نتیجه این خلأ قدرت، گروهی از ثروتمندان و صاحبان شرکت‌های بزرگ قدرت را به دست گرفته و مردم را تحت سلطه امپراتوری ماشینی خودشان در آوردند. این شرکت‌های بزرگ به منظور تحمیل سلطه خود گروهی از کارآگاهان بسیار مخوف به نام آبزرورها را به وجود آوردند. آبزرورها گونه‌ای بسیار پیشرفته از انسان‌ها هستند که می‌تواند مغز سایر انسان‌ها را به‌صورت کاملاً بیولوژیکی هک کرده و به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند. با کمک این قابلیت ارزشمند، شما قادرید تا به اعماق ذهن مظنونین نفوذ کرده و از رؤیاها، ترس‌ها و افکار آن‌ها آگاه شوید. شخصیت اصلی بازی Observer System Redux کارآگاهی به نام Daniel Lazarski است که در حل معماهای ذهن و پرونده‌های مختلف دستی بر آتش داشته و در زمره حرفه‌ای‌ترین‌ها دسته‌بندی می‌شود!
نام: Observer System Redux
حجم فایل: 11.8 گیگابایت ، 12.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Bloober Team, Anshar Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.1.35
نسخه: CODEX/GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 17 سال به بالا
منتشر کننده: Bloober Team SA
رمز فایل: www.download.ir

Observer System Redux v1.1.35 - CODEX/GOG

The year is 2084. The future has turned out much darker than anyone could imagine. First, there was the Nanophage. A digital plague that killed thousands upon thousands of those who chose to augment their minds and bodies.
Then came the War, leaving both the West and the East decimated and shattered. With no one left to seize power, corporations took over and forged their own crooked empires.

لینک دانلود