تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Office Documents Viewer v1.29.2

Office Documents Viewer

نرم افزاری کاربردی برای مدیریت و نگه داری امن مدارک شما می باشد . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی تمامی اسناد خود را با فرمت های متفاوتی مانند odt ، .sxw ، docx ، .doc ، RTF ، HTML ، .txt و… ذخیره کرده و در صورت نیاز به سرعت به آن دسترسی داشته باشید . این برنامه قابلیت جست و جوی پیشرفته برای یافتن مدارک شما با سرعت بیشتر را دارا می باشد که کار با آن را بسیار آسان تر می کند ، همچنین شما می توانید نرم افزار را به Dropbox متصل کرده تا تمامی مدارک و نوشته های شما بر روی اینترنت ذخیره شود و خیال شما از بابت از دست دادن آنها راحت باشد . از دیگر قابلیت های

برنامه Office Documents Viewer

می توان به : قابلیت خارج کردن اسناد از نرم افزار ، قابلیت بزرگ نمایی در آن ، قابلیت یافتن اسناد حاوی کلمات داده شده از طریق جستجوی متن کامل در تمامی اسناد متنی و کپی کردن متن اسناد اشاره کرد که این نرم افزار را از دیگر برنامه های مشابه برتر می کند .
نام: Office Documents Viewer
حجم فایل: 3 مگابایت
شرکت سازنده: Joerg Jahnke
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.29.2
فرمت فایل: apk
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Office Documents Viewer - v1.29.2

Small and fast document viewing application for Open Document Format (OpenOffice, LibreOffice), OOXML (Microsoft Office) and other productivity document formats. It allows opening office productivity application documents, like text files, spreadsheets or presentations, located in the filesystem, e.g. on sd card, as well downloaded documents, files on Dropbox, Box, or documents files attached to an email.

لینک دانلود