تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر PAGUI نسخه کرک شده HOODLUM

PAGUI

براساس یک داستان واقعی از تاریخ شخصی در تایوان ساخته شده است. روزی ، به طور اتفاقی ، یتیمی که در یک معبد بزرگ شده بود ، از پیشینه خانوادگی خود مطلع می شود . از آن زمان ، او تصمیم می گیرد تا راهی برای کشف پرده از اسرار خانواده و هویت خود در پیش بگیرد و بفهمد که واقعا چه اتفاقی برای او افتاده است . در این بازی شما نقش این یتیم را ایفا می کنید و خود را در دهه 1950 میلادی در تایوان می بینید و باید در یک ساختمان باستانی و بدنام به نام Minxiong به دنبال تاریخچه خود بگردید ، آیین های مذهبی و راز آلود را خودتان اجرا کنید ، همچنین در حالی که داستان واقعی

بازی PAGUI

را تجربه می کنید ، خود را برای یک بازی اکشن و ماجرایی سه بعدی با جوی ترسناک آماده کنید . در این بازی مراسم جنگیری می بینید که در فرهنگ عامیانه و از نظر کارشناسان فرهنگی تایوان ریشه معتبر و واقعی دارد به همین خاطر این بازی جزو یکی زا بهترین بازی های ترسناک برای کامپیوتر است . تیم بازی سازی از عمارت مینژیونگ که عمری بیش از 50 سال دارد استفاده کرده است و این ساختمان به داشتن روح و جن و داستان های واقعی و بدنام اینچنینی بسیار معروف است . بازی PAGUI از زبان های انگلیسی ، بومی تایوان ، چینی و ژآپنی پشتیبانی می کند ، همچنین این بازی در پلتفرم های دیگر در دست بوده است که اکنون برای کامپیوترهای ویندوزی در دسترس قرار گرفته است .
نام: PAGUI
حجم فایل: 2.65 گیگابایت
شرکت سازنده: padendon
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: HOODLUM
زبان: چینی ، انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، ترسناک ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: padendon
رمز فایل: www.download.ir

PAGUI - HOODLUM

PAGUI is based on a true story from Taiwan's history. One day, by chance, an orphan raised at a temple learned of his family background. From then, he decided to set out on a journey to uncover the secrets of his family and identity... . Find yourself in 1950s Taiwan, steeped in its history and culture. Experience a fully recreated ancient Taiwanese building—the infamous haunted mansion, Minxiong Ghost House—alongside religious rituals and a tearjerking, touching true story that will leave you shocked and amazed.

لینک دانلود