تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی در هر آسپرا Per Aspera v1.0.0.0.5.10183 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/15 نسخه Per Aspera v1.0.0.0.5.10183 - GOG اضافه شد.

Per Aspera

یک بازی شبیه سازی سیاره ای است که داستان علمی سخت و ساخت پایه را با هم ترکیب می کند و تجربه را در کل سیاره به دست می آورد. قدم در نقش AMI ، یک آگاهی مصنوعی با دستورالعمل اصلی مریخ اصلاح شکل برای استعمار انسان ها قرار می گیرد . منابع خوبی را برای ایجاد ساختارهای بهم پیوسته که کل کره زمین را در بر می گیرد متعادل کنید. سیاره خود را با درختان تحقیقاتی شاخه ای سفارشی کنید که به بازیکنان امکان می دهد برنامه اصلاح کننده خود را تنظیم کنند . برای ایجاد تمدن بین سیاره ای پر رونق ، فن آوری های جدیدی را غرق در علم دنیای واقعی بسازید. روابط خود را با استعمارگران انسانی بکارگیرید و از ادامه حیات آنها در سطح بخشش ناپذیر مریخ اطمینان حاصل کنید. نحوه انتخاب این روابط بر نحوه نتیجه گیری مأموریت شما تأثیر می گذارد. رمز و راز حضور تهدیدآمیز در مریخ را کشف کنید و از کلنی های خود در برابر نیروهای ناشناخته و جنگنده دفاع کنید. در

بازی Per Aspera

خود را در یک داستان غنی و جذاب غرق کنید یا وقت خود را صرف کنید و با حالت Sandbox Mode مریخ را بی نقص بسازید. شامل استعدادهای فراگیر صداپیشگی تروی بیکر ، فیل لامار ، لیلا برزینز ، یونگ یی ، لینزی مورل ، و ننکا اوکوئی.
نام: Per Aspera
حجم فایل: 1.49 گیگابایت
شرکت سازنده: Tlön Industries / Raw Fury
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.0.0.0.5.10183
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Tlön Industries / Raw Fury
رمز فایل: www.download.ir

Per Aspera v1.0.0.0.5.10183 - GOG

Per Aspera is a planetary simulation game that combines hard science fiction and base building and takes the experience planet-wide. Step into the role of AMI, an Artificial Consciousness with the prime directive of terraforming Mars for human colonization.

لینک دانلود