دانلود بازی Pesterquest v1.0 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/05 نسخه Pesterquest v1.0 - GOG اضافه شد.

Pesterquest

 یک رمان تصویری است که در دنیای تاریک و خنده دارد Homestuck جریان داشته و توسط نویسنده آمریکایی اندرو هویسی نوشته شده است . در این دنیای زیبا ، تاریک و گاها خنده دار بگردید و پاسخ های خود را در 14 قسمتی که در بازی وجود دارد پیدا کنید . می توانید زمانی که در حال کاوش هستید با شخصیت هایی که در بازی وجود دارند دوست شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید شما می توانید بین زمین و آلترنیا رفت و آمد کنید و در این فاصله نیز دوست هایی پیدا کنید .

 بازی Pesterquest

در مجموع 14 جلد دارد که هر دو هفته یکبار دو جلد و قسمت این رمان تصویری منتشر می شود و برای شروع شما می توانید در داستان 2 قسمت اول کاوش کنید . داستان بعدی که در 2 جلد آینده منتشر می شود درباره روابط دوستانه ایست که به هم می خورند و شما را تنها می کنند . این مجموعه آخرین رمان تصویری است که در جهان HomeStuck اتفاق می افتد . در این رمان تصویری که نویسنده آن را در جهان HomeStuck به تصویر کشده است قدم بگذارید و راز های آنجا را حل کنید و هر 2 هفته منتظر 2 جلد دیگر از آن باشید . هنرمندان ، نویسندگان و نوازندگان جدید با این مجموعه همکاری داشته اند تا یک ماجراجویی زیبا را برای شما به ارمغان بیاورند . 
نام: Pesterquest
حجم فایل: 1.32 گیگابایت
شرکت سازنده: What Pumpkin Games, Inc
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0
نسخه: GOG
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، نقش آفرینی ، رمان تصویری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Fellow Traveller
رمز فایل: www.download.ir

Pesterquest v1.0 - GOG

Embark on a quest of epic importance in Pesterquest, a grimsical episodic visual novel adventure set in the darkly funny Homestuck / Hiveswap universe. Find all the answers you're looking for as you zap between Earth and Alternia making friends as you go.
لینک دانلود