تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Phoenix Point Danforth نسخه HOODLUM

Phoenix Point Danforth

جدیدترین به روز رسان بازی Phoenix Point می باشد که محتویات جدیدی را به آن اضافه می کند و همچنین تغییرات و بهبودهایی را در آن لحاظ می کند . پیش از این در بخش ماموریت های جمع آوری منابع ، بازیکن ها باید تمام دشمن هایی که در آن منطقه قرار داشتند را نابود می کردند ، اما اکنون به این کار نیازی نیست تنها چیزی که بازیکن باید بر روی آن تمرکز کند ، جمع آوری منابع است و دیگر نیاز به جنگیدن با تمام دشمن ها نیست . آن ها باید سعی کنند تا در سریع ترین زمان ممکن منابع را جمع آوری کنند و سپس از منطقه دور شوند . هر چه بازیکن بیشتر در آن منطقه بماند احتمال این که منابع بیشتری به دست آورید وجود دارد ، اما در عوض تعداد دشمن های بیشتری به شما حمله می کنند و به شما فشار می آورند . همچنین یک سری تغییرات دیگر در این بخش ایجاد شده است . به جز منابع بازیکن ها می توانند در این ماموریت های

بازی Phoenix Point Danforth

به تصرف وسیله های نقلیه بپردازند یا که افراد متخصص را آزاد کنند و از آن ها در بخش های مختلف استفاده کنند . نقشه ی بازی نیز مقداری تغییر کرده و وسعت آن بزرگتر شده است . همچنین بخش طراحی و ساخت قلعه های نظامی نیز پیشرفت کرده و محتوای جدیدی به آن اضافه شده است و بازیکن اکنون آزادی عمل بیشتری در این بخش دارد . سیستم جذب نیروی نظامی و متخصص نیز دچار تغییراتی شده و بهبودهایی در آن لحاظ شده است . یکی از مواردی که بازیکن های زیادی خواستار آن بودند ، اضافه شدن نیروهای دفاعی جدید و بهتر به بازی بود که اکنون در این به روز رسان به بازی اضافه شده است . علاوه بر این ها محتویات بسیار زیاد دیگری نیز به بازی اضافه شده است و همچنین بخش عظیمی از باگ ها و مشکلات فنی باقی مانده ی بازی نیز برطرف شده اند . بازیکن ها فقط حتما به یک نکته دقت کنند ، به دلیل تغییراتی که در بخش ماموریت های جمع آوری بازی ایجاد شده است ، چنان چه از نسخه های قبلی بازی استفاده می کنید و قصد دارید آن را به نسخه ی جدید ارتقا دهید ، حتما ماموریت های در حال انجام خود را به اتمام برسانید و سپس بازی را به روز رسانی کنید ، زیرا که ممکن است فایل سیوتان دچار مشکل شود و بخش هایی از پیشرفت هایتان از بین بروند . این نسخه شامل بازی اصلی و تمام به روز رسان ها و دی ال سی هایی که برای آن منتشر شده است ، می شود . 
نام: Phoenix Point Danforth
شرکت سازنده: Snapshot Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Snapshot Games
رمز فایل: www.download.ir

Phoenix Point Danforth - HOODLUM

With the next major update for Phoenix Point, which we’re calling “Danforth,” rapidly approaching, we’d like to give you the rundown on the features and changes that you can expect to see. Previously, Scavenging Missions required the player to clear the area of all hostiles, while the hostiles tried to actively destroy resource containers scattered around the map.

لینک دانلود